WebPillangó főoldal
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Offtopic  (Megtekintve 44346 alkalommal)
un.

Új tag
*
Nem elérhető Nem elérhető

« Válasz #80 Dátum: 2008. 04. 05. - 19:59:03 »

oké meg is értlek csak mint építő jellegű véleményt mondtam el. Már várom az új Webpillangót Mosolyog
Naplózva
totti
Új tag
*

« Válasz #81 Dátum: 2008. 04. 13. - 10:07:29 »

nemtudjátok hogy atw-n miért írja ki az oldalam betöltésekor hogy kérem várjon? ezután persze besem tölti az oldalt
Naplózva
AAron

Új tag
*

« Válasz #82 Dátum: 2008. 05. 04. - 21:38:00 »

Sziasztok!

Van egy oldal amit csináltam és megnézve a végeredményt egy JS/TrojanDownloader.Iframe.EY.gen trójai üzenetet dobott ki a NOD. Ezután az oldallal megszüntette a kapcsolatot.
Kérdésem az lenne, hogy miután nincs vírus a gépemen akkor hogy került fel vírus, és hogyan védekezhetek ellene?
Naplózva

üdv.
Aaron
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #83 Dátum: 2008. 05. 05. - 10:36:15 »

Nem feltétlenül trójai. Használtál erős JavaScript kódokat és/vagy iframe-eket? Ha igen, nézd át a kellő részeket és töltsd fel újból. Amivel még megpróbálkoznék, hogy feltöltöm máshova is, hogy biztosra lásd, hogy a tárhelyen vírusozódott meg, vagy már tőled megfertőzve került fel. (minden esetre, lehet gond a nehezen emészthető JavaScript is).
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #84 Dátum: 2008. 05. 05. - 18:07:17 »

Válasz Legenda9 kommentjére (http://webpillango.org/2008/05/04/elemek-ujrameretezes-az-ablakmeret-valtozasakor/#comments):
a domain nevet meg kell venni és be kell állítani egy DNS szolgáltatónál, illetve a tárhelyszolgáltatódnál. Semmi köze nincs a Wordpresshez.
Naplózva
DZSD
Új tag
*

« Válasz #85 Dátum: 2008. 06. 05. - 11:57:09 »

Kedves Mindenki!
Találtam egy hasznos infót a neten:
A Peugeot francia autógyártó cég meghirdette 5. nemzetközi "Peugeot design versenyét". Az idei téma: "“Imagine today the Peugeot for the mega-city of tomorrow” (Képzelje el a ma Peugeot-ját a holnap mega-városában)
A nyeremény 10 000 €!!!
Részletek: http://www.peugeot.com/en/design/design-contest/5th-edition/2008-theme.aspx?filterBy=&count=&page=
Jelentkezés: http://www.peugeot.com/en/design/design-contest/5th-edition/application-form.aspx
Sok szerencsét !!!
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #86 Dátum: 2008. 06. 05. - 12:59:05 »

Köszönöm, hogy szóltál!
Naplózva
dying.inside

Új tag
*

« Válasz #87 Dátum: 2008. 10. 30. - 12:15:46 »

kell valakinek iwiw meghívó?
Naplózva

[ dying.inside ]
tudastarlap.extra.hu
lowert
Tag
**

« Válasz #88 Dátum: 2010. 05. 03. - 17:33:17 »

Fórumon eltöltött összes idő:
1 nap, 1 perc.
Ejha Mosolyog És pont ebben a pillanatban merült le az iPodom. Már régen töltöttem... Mosolyog
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #89 Dátum: 2010. 05. 05. - 07:10:47 »

Te aztan varod, ha valaki kerdessel terne be Kacsint
Naplózva
lowert
Tag
**

« Válasz #90 Dátum: 2010. 05. 06. - 17:24:06 »

Hát, mit ne mondjak Mosolyog
Naplózva
lowert
Tag
**

« Válasz #91 Dátum: 2010. 05. 16. - 12:36:26 »

Láttam, hogy nettuts.com-on már jól működik a rendszer, hogy valaki ír egy bejegyzést, és kap érte x összegű pénzt. Nyilván nekik is jó ez, mert sok bejegyzés => sok látogató => sok reklámkattintás => sok pénz. Szerintem ez a WebPillangó-n is működhetne, teszem azt 5000Ft/bejegyzés. Csak mint ötletet mondom. Nyilván csak egy bizonyos minőségi határ fölött lenne elfogadva az írás... Ez egy idő után egy önjáró rendszerré fejlődne, ami egyrészt pénzt termel, másrészt pedig minőségi leírásokat nyújt a látogatóknak, ami megint csak visszavisz oda, hogy pénzt termel... Ha jól tudom, magyarországon ilyen még nincsen, de javítsatok ki a tévedek! Természetesen nem akarok beleszólni a WebPillangó működésébe, csak látom, hogy nem sok időd van bejegyzéseket írni, így hát ez nekem jó ötletnek tűnik. A nettuts-on még van egy premium rendszer is, azt is érdemes megnézni...
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #92 Dátum: 2010. 05. 17. - 20:31:01 »

Az egesz envato altal mukodtetett rendszer ezen alapszik. En is gondoltam ra, csak, es most jon a "csak", harom dolog hianyzik:
1. a kiterjedt es tehetos hallgatosag
2. a WebPillango mogott allo ceg (aki viszi a konyvelest, tartalom szurest, copyright pereket, stb...)
3. a penz, amit kifizetni/leiras

Nem akarlak elkeseriteni, de a magyar es angol reklampiacot es celkozonseget nem erdemes ilyen teren osszehasonlitani.
A masik dolog meg az, hogy az evanto csapata (joooopar ember) teljes allaskent dolgozik az oldalakon es azok uzemeltetesen. A WebPillango mogott allo szemely(ek) ezt nem tehetik meg. Az okokat nem kezdem el felsorolni.

Minden esetre koszonom, hogy megemlitetted!
Naplózva
lowert
Tag
**

« Válasz #93 Dátum: 2010. 05. 18. - 18:09:50 »

Ebben teljesen egyet értek, azonban az Envato is hasonlóan indult... Mellesleg a PSDtuts-nak sem volt először ilyen hatalmas látogatottsága, az is később jött Mosolyog Mindegy, ötletnek jó volt!
Naplózva
pepe0521
Új tag
*

« Válasz #94 Dátum: 2010. 11. 24. - 01:01:28 »

Sziasztok

Nem tudom mennyire látogatjátok a topic-ot de hátha ide is bekukkant valaki,már régóta szerettem volna megkérdezni egy olyan fórumban ahol gondolom van illetve található olyan személy aki  web programozóként dolgozik főállásban,alkalmazotti jogviszonyban tudom nem szép mások zsebében kutatni de egy pályakezdő webfejlesztő mennyit kereshet?
Én teljesen más területen dolgozom PLC programozóként csak hobbi a webfejlesztés, de egy barátom php programozóként keres állást és már jó pár interjún van túl volt ahol 60ezer Ft ütötte volna a markát havi 8órában tehát főállásban ezt én úgy érzem nem reális fizetés vagy csak én gondolom így.

Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #95 Dátum: 2010. 12. 01. - 18:58:02 »

Szia!

Az osszeg sok mindentol fugg:

1) Hol akar dolgozni:
  a. Foldrajzilag
  b. Hazai vallalat vagy nemzetkozi hazai fiokja, stb.
2) Milyen vegzettsege van
3) Mennyi tapasztalata van
4) Milyen a jelenlegi munkapiac/mennyire keresett epp most az a tipusu munkaero

Plusz, ami mindennel fontosabb lehet, ha valakit nem a megfelelo modon mernek fel:

5) Mennyire jol tudja eladni magat: Magabiztos? Jol ervel, hogy miert kellene tobbet erdemeljen es a ceg is nyerjen rajta? Es a tobbi.

Sok sikert! Mosolyog

[Romaniaban jelenleg olyan 700-1500 eurot kap egy webfejleszto, tapasztalat, hely, stb. fuggvenyeben]
Naplózva
spier
Tag
**

« Válasz #96 Dátum: 2010. 12. 23. - 23:46:15 »

Kellemes ünnepeket mindenkinek! Mosolyog
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #97 Dátum: 2011. 01. 04. - 20:36:10 »

Kellemes Unnepeket mindenkinek! (Remelem a fooldalon lattatok, hogy en is Kellemes Unnepeket koszontem Mosolyog )
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: