WebPillangó főoldal
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 12   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mutasd magad!  (Megtekintve 98896 alkalommal)
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag
Nem elérhető Nem elérhető

« Válasz #20 Dátum: 2007. 10. 17. - 12:31:22 »

Látom megegyezik a nézőpontunk, ennek örülök Mosolyog
Naplózva
P3rgair

Új tag
*

« Válasz #21 Dátum: 2007. 10. 17. - 16:25:56 »

Vigyorog
Naplózva
schumika

Új tag
*

« Válasz #22 Dátum: 2007. 10. 19. - 13:03:37 »

Én is elhozom a weboldalaimat. Kiváncsi vagyok ti mit szóltok hozzájuk.
Az első, amire rengeteg időt szántam a következő: http://www.ferrarifanclub.eu
A másik oldallal kevesebb időt töltöttem, főleg tanulás miatt csináltam, de használhatósága miatt meghagytam: http://www.kepfeltoltes4u.extra.hu

Várom a véleményeket mindkét weboldalról.
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #23 Dátum: 2007. 10. 19. - 20:49:52 »

Szia !
A fórum kedvéért leírom a véleményem, de te ezt már úgy is tudod Mosolyog A ferrarifanclub.eu szépre formálódott, volt is benne munka bőven. Az egyedüli dolog, ami még zavar, hogy vannak olyan oldalak, aminek nincs feltöltve a tartalma.
A képfeltöltéses oldal az használható, de a designja nem tetszik, sajnalom.
Naplózva
schumika

Új tag
*

« Válasz #24 Dátum: 2007. 10. 19. - 21:22:27 »

Ezt gondoltam. Mármint a képfeltöltést.

A Ferraris oldal még feltöltés alatt áll, amint lesz időm pótolom a hiányzó oldalakat.

Mások véleményét is szívesen fogadom...  Mosolyog
Naplózva
P3rgair

Új tag
*

« Válasz #25 Dátum: 2007. 10. 21. - 13:14:11 »

Hát igen...A ferráris oldal szerintem is egész jól kidolgoztott, de szerintem is a képfeltöltő oldal kevésbé bizalomgerjesztő...Szomorú
Naplózva
Endyl
Új tag
*

« Válasz #26 Dátum: 2007. 10. 21. - 13:30:01 »

Kinézetre valóban egész csinos a ferraris lap, de fejlesztői szemszögből ennek utána lehetne nézni:
Validator
Naplózva
schumika

Új tag
*

« Válasz #27 Dátum: 2007. 10. 21. - 14:01:58 »

Kinézetre valóban egész csinos a ferraris lap, de fejlesztői szemszögből ennek utána lehetne nézni:
Validator

Köszönöm a figyelmeztetést. Utána nézek és megpróbálom kijavítani a hibákat.

És köszönöm a dícsérő szavakat is  Mosolyog
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #28 Dátum: 2007. 10. 21. - 15:27:10 »

Tudtommal Firefoxot használsz fejleszteni, szóval van valami, amit ajánlanék minden FFes webfejlesztőnek, hogy real-time tudja figyelni, ha valid a kódja vagy sem: http://users.skynet.be/mgueury/mozilla/
Naplózva
schumika

Új tag
*

« Válasz #29 Dátum: 2007. 10. 21. - 17:38:14 »

Köszönöm a segítséget.

Már 100 hiba javításra is került.  Mosolyog
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #30 Dátum: 2007. 10. 21. - 17:51:25 »

Nagyon szívesen!  Mosolyog
Naplózva
G4RaSkah
Új tag
*

« Válasz #31 Dátum: 2007. 10. 22. - 13:20:22 »

Figy Tupacko ez nem ide tartozik de egy nagy hiba van az üdvözlő szövegedbe: i Tupacko Solutions, későbbi TS WebDesgin sztem írd át mert ez így elég szembetűnő... desgin  xD WebDesign nem?
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #32 Dátum: 2007. 10. 22. - 13:52:25 »

Végülis az oldallal kapcsolatos témába kellet volna írni, de itt is elmegy, mivel egymás weboldalairól van szó. Ha jól értem azt kéred, hogy változtassam meg a TS WebDesign-t TS Webdesign-ra. Azért volt nagy D-vel írva, mert így jobban tetszett. Mivel név, így is helyes, ráadásúl ezen a néven futott több, mint egy évig. (a múlt nem megváltoztatható Mosolyog )
Naplózva
Endyl
Új tag
*

« Válasz #33 Dátum: 2007. 10. 22. - 15:12:03 »

Szerintem nem a nagy "d"-re gondolt hanem arra, hogy el van írva a "Design" szó "Desgin"-nak...
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #34 Dátum: 2007. 10. 22. - 20:01:06 »

A hiba javítva, sajnos annyira stresszelt voltam, hogy másodszor is félreolvastam.
Köszönöm a figyelmeztetést és az útbaigazítást.
Naplózva
Sucó
Új tag
*

« Válasz #35 Dátum: 2007. 11. 02. - 09:38:42 »

Sziasztok. Gondoltam ha már véleményt kérek, hát nyílvánosan Mosolyog Hamarosan, igaz jó lassan de átalakítom a teljes oldalt, inkább a css felé orientálódom most már. Tupacko arra kérlek mond el a véleményed, mert a te szavadra nagyon odafigyelek, persze mindenki elmondatja nyugodtan, lehet ez akár olyan észrevétel is ami rossz. Nem kell kímélni Mosolyog Az elején szeretnék egy jó alapot, nem akarom utána alakítgatni. Szóval. Erőss css alap lesz. Ami most fent van, csak vázlat, egy durva vizuális terv természetesen a fejléc, a menü csak azért van benne, hogy vizuálisan lássam a dolgokat. A fejléc: három részből áll, ha 800x600-ba vágják a középső rész változik, így elméletileg az egéssz oldal felbontásfüggetlen, ezt mindenképp így akarom. A height: 100%-ot feladtam, úgyhogy kicsit csaltam, hogy ha a tartalom nagyobb a baloldai résznél ne legyen csúnya. Táblázattal egy másodperc lenne, de hanygolni szeretném a táblázatos szerkezetet. Ezekkel nézem: IE7, Opera, Mozilla. Régebbi böngészővel szétcsúszhat valami ? Bármilyen kritikát vagy ötletet nagyon szívesen veszek. Ha kész lesz az oldal végre megszüntetem a kezdőlapomat, amit nagyon régóta akarok, és kevesebb lesz a javascript is az oldalon. A linket majdnem lefelejtettem Mosolyog http://ingyenweblapok.hu/a_css/index.php
« Utoljára szerkesztve: 2007. 11. 02. - 09:53:48 írta Sucó » Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #36 Dátum: 2007. 11. 02. - 21:44:14 »

IE6ossal nagyon szétfuthat, mert extrém rossz a CSS kezelése. Ami a legsajnálatosabb, hogy még mindig sokan használják. Az oldalról konkrétan: első látásra nagyon meglepődtem, és sajnos rossz értelembe véve. A mostani weboldal sokkal jobb! Itt természetesen a színvilágra gondolok. Az a szép vörös és az eltalált krémszín nagyon jól talált. A pirkadat is hasonló színekkból volt, én folytatnám a hagyományt. A gond a mostani kékkel az, hogy túlságosan vakító, és kevés az a szín, amellyel szép kontraszt elérhető (a szövegnek).
A menü túl egyszerű és zavaró a bal oldali sötétkék vonal, ami akkor jelenik meg, ha fölé méssz. Jól néz ki függőleges menünél, de valahogy vízszintesen nem talál. Túl kevés a kép, feldobná a hangulatot! Még elírás is van, bár koncept oldal: "hírllevélre" Mosolyog
Egy másik tipp: legyen a megszokott krémszín / vörös páros, és legyen szép lekerekített, pl. variáció 20 és 45 px kerekítés közt. A kerek formák a jót szimbolizálják a művészetben, és már a tudatunk alat van. Szívesebben olvasunk egy kerekített oldalról, mint a régi, szögletes oldalakról.
Most felsorolnám azt is, ami kifejezetten tetszett Mosolyog Tetszett a gesztus, hogy az új oldalon is kint lesz a linkem, köszönöm. A tágas fejlécela jobb oldai részen, pl: Hírek, Weblapok top 5 stb. Sajnos kb. ennyi Szomorú A szín engem nagyon letör.

Az új oldalhoz nagyon sok sikert kívánok!  Kacsint
Naplózva
Sucó
Új tag
*

« Válasz #37 Dátum: 2007. 11. 03. - 00:57:43 »

A színvilágot ne nézd ( kis is javítottam gyorsan Kacsint ). Gyorsan összegányoltam valamit, hogy lássam a különbségeket, határokat és arányokat, ezért a kék szín, ez jutott elösször eszembe. A baj, hogy én is tartok IE6 - tól, lehet majd visszarakom hogy tudjak azzal is tesztelni. Ha beleölök egy csomó időt, és szétcsúszik IE-vel akkor nem sokat ér  He A menüm sima hétköznapi menü lesz (szerintem)mint ami most is van. A lekerekített formákat  én is szeretem, akarok valami újat is bele meg a fejlécet is meg akarom csinálni szépen. Majd megnézem IE6-al ha nem látja jól a margint majd kitalálok valamit. Köszönöm a véleményed.  A linked meg természetes hogy kint lesz Mosolyog
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #38 Dátum: 2007. 11. 03. - 10:26:25 »

Sokkal jobb. A logó elég pici, nehéz elolvasni, a linkek meg alig különböznek a sima fekete szövegtől, de első ránézésre máris jobb! Csak így tovább.
Naplózva
schumika

Új tag
*

« Válasz #39 Dátum: 2007. 11. 03. - 20:57:28 »

Nekem pl IE6-ban a marginnal volt bajom. Eléggé furán kezeli. Én paddinggel oldottam meg margin helyett az oldalt. A szín így már tényleg jobb.  Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 12   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: