WebPillangó főoldal
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mutasd magad!  (Megtekintve 85712 alkalommal)
Balou

Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

« Válasz #200 Dátum: 2009. 05. 26. - 16:35:01 »

Igen, a fejléc még cserélve lesz, csak valamiért múltkor hiába használtam transparens png-t, nem igazán akarta azt,amit én..főleg azért,mert ha jobban megnézed azt a részt, egybesimul a hátterével és csak akkor adja ezt a hatást..viszont ha külön képként raktam, akkor nem jött ki..de kitalálom még...próbáltam a Z-index-el is megoldani,de az nekem sose működik Vigyorog

Keresés alatt mire gondolsz,hogy le kéne programozni?Nekem működött az előbb, amikor ránéztem..max lefordítva nincs még teljesen Mosolyog

"hatarozz meg egy minimalis szelesseget, aminel jobban ne lehessen osszepreselni az oldalt, mert igy sajnos csuszany elcsusznak a dolgok, ha osszehuzom a bongeszom" ->mármint hogy ne tudják az ablakot jobban összenyomni?Hm,ezt eddig nem is néztem,hogy ilyenkor szétesik..no majd rákukkantok.

Az oldalra rendezés mostanában nekem szimpatikus..illetve most úgy voltam vele,hogy az átlag max 1280*1024-et használ...legalábbis ami az én statisztikáimat illeti Mosolyog Ennél a felbontásnál szinte nem is tűnik fel relative a balra rendezés...1024*768nál pedig kitölti 100%ban..Bár most,hogy ránéztem észrevettem egy-két bakit..pl 1024*768nál nem tudok belekattintani a keresésbe...érdekes...bár gondolom ez eltűnik ha rendbe rakom a fejléc részt majd.
Naplózva

Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #201 Dátum: 2009. 05. 26. - 20:26:18 »

En sem tudtam a keresesre kattintani azert mondtam, hogy kodold le. 1680x1050 keppontos felbontason neztem. A kozepre igazitos dolog nem kritika volt, hanem velemeny Mosolyog
Naplózva
Balou

Tag
**

« Válasz #202 Dátum: 2009. 05. 26. - 21:32:14 »

Oké:)

Megnézem ezt a keresés dolgot...úgy tűnik csak 1280*1024ben működik, bár ez számomra elég érthetetlen Vigyorog Amikor az a "kulcsszó majd enter" szöveg az input mező alapértelmezett szövege...Mosolyog Szóval fenemód nem értem..közben kicseréltem a fejléc fejszézett verzióját egy újra, így már normális, meg kicsit összezártam a dolgot, egyedül a keresőmező csúszkál...
Naplózva

anatre

Új tag
*

« Válasz #203 Dátum: 2009. 06. 14. - 21:48:28 »

Sziasztok.

Új dizájnt csinálok egy közös oldalra. Szerintetek?:
http://kepfeltoltes.hu/090614/index_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva
Balou

Tag
**

« Válasz #204 Dátum: 2009. 06. 14. - 23:14:46 »

Nem rossz:)

Engem személy szerint három dolog zavart:
1.A kereső mező ne a legalján legyen mert senki se fog addig legörgetni érte szerintem Kacsint
2. A fejléc alatti tartalom igazodjon szerintem középre..ha már az a három autós képes header középen van, akkor igazodjon hozzá az alatta lévő tartalom is!
3.Ha a középső képen az a "JVT.HU" az oldal nevét takarja, akkor őő...azzal csinálj valamit Mosolyog Az ötlet jó, de nem igazán felismerhető, és spec ha hirtelen odatévednék, azt se tudnám, hogy fiú vagyok-e,vagy lány, nem hogy milyen oldalon vagyok,azt leszámítva,hogy kocsikról van szó rajta...Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2009. 06. 14. - 23:19:31 írta Balou » Naplózva

anatre

Új tag
*

« Válasz #205 Dátum: 2009. 06. 15. - 10:32:45 »

Nem rossz:)

Engem személy szerint három dolog zavart:
1.A kereső mező ne a legalján legyen mert senki se fog addig legörgetni érte szerintem Kacsint
2. A fejléc alatti tartalom igazodjon szerintem középre..ha már az a három autós képes header középen van, akkor igazodjon hozzá az alatta lévő tartalom is!
3.Ha a középső képen az a "JVT.HU" az oldal nevét takarja, akkor őő...azzal csinálj valamit Mosolyog Az ötlet jó, de nem igazán felismerhető, és spec ha hirtelen odatévednék, azt se tudnám, hogy fiú vagyok-e,vagy lány, nem hogy milyen oldalon vagyok,azt leszámítva,hogy kocsikról van szó rajta...Mosolyog

Értem.

A keresési mezőt akkor feljebb hozom, megpróbálom valahova a fejlécbe beletenni.
A 2. dolgot nem nagyon értem, úgy gondolod hogy a bal és a jobb oldal is (a modulok) a fejléc képek alatt legyenek?
A középső képen a jvt.hu nem azért van ott, az csak az adott képhez tartozik, még a logón gondolkodom Mosolyog

Köszi az észrevételeket Mosolyog
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #206 Dátum: 2009. 06. 15. - 10:43:37 »

Tartalom kozepre, plusz egy voks! Mosolyog En meg a szoveg szinte cserelnem zoldrol feketere/sotet szurkere. Egyebkent szep, letisztult!
Logo az kell!

Ugyes, csak igy tovabb!
Naplózva
anatre

Új tag
*

« Válasz #207 Dátum: 2009. 06. 16. - 12:56:32 »

Nem tetszett igazán az előző dizájn sajnos. Csináltam egy újat. Mosolyog Szerintem jobb lett. Szerintetek?

http://kepfeltoltes.hu/090616/index_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #208 Dátum: 2009. 06. 16. - 18:14:12 »

Sokkal, de sokkal tisztabb. Gratulalok.
Naplózva
kovger

Új tag
*

« Válasz #209 Dátum: 2009. 06. 16. - 18:27:15 »

Egy támadás miatt az oldalam eltűnt egy kis időre, de mentésből sikerült visszahoznom egy régit. Aminek nem igazán tettszett a kinézete.
Az előző nekem tettszett, de az már nincs a gépemben. Ezért sajnos csinálnom kellett egy újat megint.
Jelenleg a letisztultságra törekedtem, de még most sem az igazi szerintem mit javítsak rajta?
A fejlécre még több minden is fog kerülni arányosan.
http://www.humorporta.tk/
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #210 Dátum: 2009. 06. 18. - 14:07:08 »

Huu, hat ez nagyon minimalista Mosolyog Elso lepesnek a fejlecen kellene dolgozni. Nem talalnak a szinek, az a sok tukor effekt, stb. Masodik lepes az oldallec. Amikor a hivatkozas fole viszed az egered, nem talal az a zold szin, homalyossa valik a feher szoveg. Aztan a tartalmi resz: legyen tobb hely a cimek es a szoveg kozt. A sorkoz legyen nagyobb. Igy nagyon egybefolyik az egesz.

Sajnalom, hogy elveszett a regi oldalad.
Naplózva
kovger

Új tag
*

« Válasz #211 Dátum: 2009. 07. 06. - 20:15:09 »

Most a bátyám Youtube csatornáját szépítgetem. Még nincs kész, de már alakul hátravan még pár javítgatás és a dfdc-s csapatlogó.
Megnézhetitek ide kattintva: http://www.youtube.com/user/Kuglisch
Mozillával nézze meg mindenki.
Kérem a kritikákat.
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #212 Dátum: 2009. 07. 07. - 12:05:37 »

Egyszeru, jopofa. Nem vagyok hive az elkomplikalt profiloknak, mert nem a design a lenyeg a tarsasagi oldalaknal (foleg nem videomegosztokon Bibííí).
Naplózva
kovger

Új tag
*

« Válasz #213 Dátum: 2009. 08. 20. - 21:42:12 »

Itt egy újabb arculat, amiről kikérném a véleményeteket.
http://www.humorporta.tk/
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #214 Dátum: 2009. 08. 21. - 09:11:28 »

Ket eszrevetel:
-az admin linket el kellene tuntetni, vagy legalabb nem ennyire kiemelni
-jo volna egy oldallec, mert igy tul szelesz a viccek szovege

Egyebkent nagyon szep, foleg a fejlec. Talan a menu kevesbe eszreveheto, de ha egyszer megtalaltad, akkor az egeret fole mozgatva szepen olvashato az is!
Naplózva
szivett
Új tag
*

« Válasz #215 Dátum: 2009. 08. 26. - 16:36:12 »

Mivel a weboldalak 99% valamilyen üzleti célt szolgál, ezért a weboldal megjelenése és maga a honlapkészítés, leginkább a kitűzött célokat kell, hogy szolgálják.

Szerk.: pofátlan reklámozás. Ha már csak reklámozni jössz, akkor a megfelelő témakörben tedd azt Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2009. 08. 28. - 20:28:50 írta Tupacko » Naplózva

Ügyféltermelő Honlapkészítés - Keresőmarketing Portfolió
Johnny3.14
Új tag
*

« Válasz #216 Dátum: 2009. 09. 25. - 14:52:41 »

Sziasztok!

Én egy kezdő hobbiwebszerkesztő vagyok, macromedia dreamw 2004 design részében csináltam
egy honlapot a zenekaromnak. A kérésem az lenne, hogy ha lesz egy kis dőtök nézzétek meg és mondjátok el, hogy mik azok a hibák amik ordítanak Mosolyog,és ,hogy hogyan tudnék még javítani, tekintve, hogy még kezdő vagyok.

Előre is köszönöm szépen.!

Sziasztok!
Naplózva
Johnny3.14
Új tag
*

« Válasz #217 Dátum: 2009. 09. 25. - 14:54:20 »

Ja a honlapcímem is kellene  Meglepődött Mosolyog

http://wrooom.uw.hu/

Naplózva
Balou

Tag
**

« Válasz #218 Dátum: 2009. 09. 25. - 17:42:50 »

Szia!

Először is jó dolog a szorgalom, ez már tetszik Mosolyog De van jópár dolog, ami miatt az egészet át kéne gondolni. az egyik legrosszabb rész az a tartalomnál keresendő: miért képi formában vannak a szövegek?  Meglepődött

Ha esetleg nem ismernéd: www.w3schools.com Itt nagyon sok hasznos leírás van az alapoktól kezdve.
Naplózva

tomi319
Új tag
*

« Válasz #219 Dátum: 2009. 09. 28. - 15:57:13 »

Sziasztok véleményt szeretnék kérni az oldalam designjáról hogy tudjam javítani címe: http://elitgamer.net
Jót rosszat mind írjátok le ne kíméljetek. Ötleteket/javaslatokat is szívesen fogadok. Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: