WebPillangó főoldal
Oldalak: 1 ... 10 11 [12]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mutasd magad!  (Megtekintve 85706 alkalommal)
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag
Nem elérhető Nem elérhető

« Válasz #220 Dátum: 2009. 09. 30. - 21:40:36 »

A zenekar oldalahoz az elso hozzafuzni valom az, hogy elsore nem rossz. Viszont ha egy komoly weboldalt szeretnel a bandadnak, akkor nezekess nehany weboldal galeriat, tanulj egy kis HTMLt es CSSt, majd neki kell ulni, lassan, lepesrol lepesre felepiteni a sajat oldalad. Osszehuzogatni, grafikus programokban, jo weboldalt nehezebb, mint lekodolni.

A jatekportal egesz jo. Szvsz, gyengebb 3D gombefektet es csillogast kellene hasznalni, de amugy jo!

Szorgalmas munkat mindkettotoknek.
Naplózva
Steven

Új tag
*

« Válasz #221 Dátum: 2009. 10. 02. - 23:51:23 »

A játékportál nekem is tetszik, de ha már kritikát kértél! A menü fölötti képeket soknak találom. Kissé zsúfolt. A helyedben időszakonként cserélném, az új játékok képeivel mondjuk flash-el valami szép átmenettel. Sokan galériát használnak erre a célra.  A friss hírek témánál az egér érintésnél a megváltozott szöveg színt hagynám fehéren úgy, mint a baloldali menüknél nem lenne fekete. A cikkek, tesztek, friss hírek valamint a frissek, dolgok betűk túl kövérek. Szerintem szebb lenne, ha olyanok lennének ezek is, mint a navigáció, játékok, friss témák szövegek, viszont ugyan olyan betűnagysággal, ahogy most van, de félig fehéren félig kéken. Az ezek mögötti háttér részt lecserélném arra a carbon hatásra, amit a friss témáknál vagy az új cikkeknél használtál. Sőt az összesnél ezt használnám. Tartalmilag 10-ből 10. Design 10-ből 8. Gratula. Ne feledd ez csak az én véleményem. Nem kell követned. Sokk látogatót. Kacsint
Naplózva
tomi319
Új tag
*

« Válasz #222 Dátum: 2009. 10. 10. - 18:03:40 »

A játékportál nekem is tetszik, de ha már kritikát kértél! A menü fölötti képeket soknak találom. Kissé zsúfolt. A helyedben időszakonként cserélném, az új játékok képeivel mondjuk flash-el valami szép átmenettel. Sokan galériát használnak erre a célra.  A friss hírek témánál az egér érintésnél a megváltozott szöveg színt hagynám fehéren úgy, mint a baloldali menüknél nem lenne fekete. A cikkek, tesztek, friss hírek valamint a frissek, dolgok betűk túl kövérek. Szerintem szebb lenne, ha olyanok lennének ezek is, mint a navigáció, játékok, friss témák szövegek, viszont ugyan olyan betűnagysággal, ahogy most van, de félig fehéren félig kéken. Az ezek mögötti háttér részt lecserélném arra a carbon hatásra, amit a friss témáknál vagy az új cikkeknél használtál. Sőt az összesnél ezt használnám. Tartalmilag 10-ből 10. Design 10-ből 8. Gratula. Ne feledd ez csak az én véleményem. Nem kell követned. Sokk látogatót. Kacsint
szia köszi az ötleted nagyon jó erre gondoltál a carbonosalatt?
« Utoljára szerkesztve: 2009. 10. 10. - 18:05:36 írta tomi319 » Naplózva
Steven

Új tag
*

« Válasz #223 Dátum: 2009. 10. 11. - 17:44:49 »

Ez nekem teljesen feketének tűnik. Arra gondoltam, amire a "Friss témák vagy az "Új cikkek" szöveget írtad. Carbon hatású vagy aprón rácsozott háttér. Amúgy újra megnéztem az oldalt. Csak egy javaslatom lenne, még ha megengeded. A banner nem rossz, sőt tetszik is, viszont gyors. Az a jó reklám felület, amit a látogató kényelmes olvasási sebességgel végig tud olvasni, vagy grafikák megjelenésénél értelmezni tudja a megjelent képet, vagy animációt. Téged is zavarna, ha valamit nem tudnál időben elolvasni, mert leváltja valami más, és az is olyan gyorsan cserélődik, hogy szintén nem tudod elolvasni. Legalább is engem zavar az ilyesmi. Az oldal viszont király. A legjobbakat. Kacsint
Naplózva
tomi319
Új tag
*

« Válasz #224 Dátum: 2009. 10. 11. - 17:54:46 »

köszi szolok a banner tulajának hogy egy kicsit lelehet-e lassítani az animációkat. Kacsint
Naplózva
Steven

Új tag
*

« Válasz #225 Dátum: 2009. 10. 11. - 17:59:24 »

Igazán nincs mit.  Kacsint
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #226 Dátum: 2009. 10. 11. - 19:28:05 »

Ha gyors, akkor kivancsiva tesz es eppen azert mert hamar eltunik, rakattintasz, hogy nezd meg mi is az Mosolyog Persze ez csak egy velemeny.
Naplózva
kovger

Új tag
*

« Válasz #227 Dátum: 2010. 04. 29. - 16:05:49 »

Itt a tavasz/nyár és el is készültem az új arculatunkkal. Kérném a véleményeket!
http://www.humorporta.tk/
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #228 Dátum: 2010. 04. 29. - 17:56:36 »

Nalam nem jelenik meg tartalom, de az oldallec es a fejlec kellemes. Ude szinek, olvashato kontraszt, jopofa Mosolyog Olyan humorportas Mosolyog
Naplózva
kovger

Új tag
*

« Válasz #229 Dátum: 2010. 04. 29. - 18:47:22 »

Köszönöm! Mostmár kint van a tartalom. Csak véletlenül kitöröltem. Vigyorog
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #230 Dátum: 2010. 04. 30. - 18:41:26 »

Nagyon jo a tartalom is! Kontrasztos es ugyanakkor lagy!
Naplózva
DesRT
Új tag
*

« Válasz #231 Dátum: 2010. 08. 06. - 12:23:37 »

Legújabb oldalunk:
http://www.balaton-today.info

A projekt célja, a Balatont – mint kiemelt turisztikai célpontot – belföldön és külföldön egyaránt egységes, kiadványos jelleggel bemutatni a működő vállalkozásokon keresztül.

Igyekeztünk a(z) (ügyfél)tartalomra fókuszálni, valamint a közösségi érzésre.

<off>
Aki esetleg a közelben él és akar pénzt is keresni kreativitásával: http://www.balaton-today.info/main/info/legyel_te_is_ertekesito_partnerunk_id_127
</off>
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #232 Dátum: 2010. 08. 11. - 21:38:04 »

Kisse szurke, ahhoz hogy felkeltse a kirandulasra indulok figyelmet, de minden friss bigyo rajta van, amit az informatikusok szivesen latnak (viszont nem mindenki informatikus). Sot, a nagy terkep jol szemelott van, igy sok erdekes/erdemes dolgot megtalal az ember, akar pillanatok alatt.

Fel kell dobni szinekkel!
Naplózva
DesRT
Új tag
*

« Válasz #233 Dátum: 2010. 08. 18. - 13:26:47 »

Úgy gondoltuk, azért lesz szürke, hogy a tartalom és a benne elhelyezett képek adják majd meg a színességet (na meg a reklámok majd). Sokat filóztunk rajta és azt láttuk, hogy a top designerek a portfólió bemutatásra kialakított design-okat, főleg 2-3 színből teszik össze, hogy a fotók, és a tartalom domborodjon ki, a szürke és a fehér szinte az összes színnel komplementer. Ha több tartalom lesz, ez az elv jobban érvényesülni fog majd reményeink szerint. Az észrevételt megköszönöm, lehet később változtatunk rajta. Mosolyog
Naplózva
Dukkon
Új tag
*

« Válasz #234 Dátum: 2011. 03. 15. - 11:30:12 »

Itt az enyém. http://nitrodesign.blog.hu/ Remélem valaki válaszolni fog, annak ellenére, hogy nem nagyon frissül a fórum
Naplózva
spier
Tag
**

« Válasz #235 Dátum: 2011. 03. 16. - 15:10:29 »

Ötletes, nekem személy szerint tetszenek az ilyen stílusú oldalak, sok mindent lehetne még tenni rá, tipikusan a sok soha nem elég sok a szememnek Mosolyog ilyen stílusnál. Lábléchez is lehetne valami ötletes dolog, Címke, Archívum stb. alá is jól nézne ki valami rajzolt keret ilyesmi.  Kacsint
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #236 Dátum: 2011. 03. 21. - 20:11:25 »

Kisse ugy tunik, hogy meg az oldal nem talalta meg stilusat, ha azt nezzukj, hogy a Nitro Designn felirat,szogletes, pixeles, mig mellette kicsiben ott van az ND felirat grafit satirral. Az a majom sem nagyon illik ossze a vas okollel, illetve az oldallec felig meddig lekerekitett, de szolid, telt, sotetszurke dobozai sem talalnak nagyon a fejleccel. Az oldallecek pl. lehetnenk az utcalampa stilusaban valami regies, kovacsolt-vas, kozteruleti tablakhoz, hirdetooszlopokhoz hasonlo resz.

Udv,
Tupacko
Naplózva
Dukkon
Új tag
*

« Válasz #237 Dátum: 2011. 03. 22. - 19:20:48 »

Igazából azok azért vannak ott, mert az egyik az egész nitrodesign-nek a logója, a másik meg a kitalált személyé, aki a külsős munkákat prezentálja. A dobozokon még alakítani akarunk, ez csak amolyan kísérleti stádium. Amúgy köszi a kritikát, megpróbálom megfogadni.
Naplózva
vizslat.hu

Új tag
*

« Válasz #238 Dátum: 2011. 05. 22. - 16:21:23 »

Készítettünk egy árajánlat kérő oldat. A lap www.vizslat.hu
Szeretném, ha az oldalról elmondanátok az őszinte véleményetek, Kritizálnátok, javaslatokat tennétek, és ezek alapján az oldat tovább tudnák fejleszteni, javítgatni.
Szeretném, ha hasznosabbá az emberek számára.
Az oldalt segítő szándékkal hoztuk létre, hogy emberek és vállalkozások megtalálhassák egymást. Bármilyen dologban segítséget, vagy ajánlatot lehet kérni. Vagy ha valaki már keres valamit, akkor annak segítséget lehet nyújtani.
A segítségeteket előre is köszönöm.

köszönettel. Vizslat.hu csapata
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #239 Dátum: 2011. 06. 15. - 19:26:02 »

Sziasztok es udv a forumon!

Az otlet jo, de a kivitelezes hagy kivannivalot maga utan. Epito jellegu kritikanak szanom, nem szabad megsertodni es kulonosen nem kell ugy atalakitani az oldalt, hogy az megfeleljen a velemenyemnek, hiszen az en velemenyem is csak egy a sokbol:

1. tobb a reklam, mint a tartalom
2. a betuket egy picit nagyobbra vennem
3. vizszintes gradienst leszednem a gombokrol

Orulok, hogy sikerult egy ennyire letiszult, olvashato es hasznalhato weboldalt letrehoznotok. Igazan ritkasag szamba megy, sokan tulcifrazzak Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 [12]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: