WebPillangó főoldal
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Java  (Megtekintve 8607 alkalommal)
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag
Nem elérhető Nem elérhető

« Dátum: 2007. 09. 08. - 19:14:09 »

Egy kis jávának is van itt hely, elvégre egy elterjedt és hasznos (teljesen platform független), objektum orientált nyelvről van szó!
Naplózva
Balou

Tag
**

« Válasz #1 Dátum: 2008. 01. 24. - 12:40:12 »

Sziasztok!

Lenne egy kis gondom..múltkor adtál egy linket Tupacko a tutorialon a javascriptes galériához...aham,csak hogy bárhogy olvasom a linken leírtakat, nem megy..ha 100%ban úgy csinálom,ahogy ő,akkor sem..hát még akkor,ha a saját oldalamba akarom átültetni Vigyorog
Ez volt az a link:http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=308655
Naplózva

Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #2 Dátum: 2008. 01. 24. - 14:01:32 »

A Java != JavaScript !!! A valaszodat itt talalod: http://forum.webpillango.org/index.php/topic,9.0.html
* ha jol latom, a neve is sokkal kozelebb van a JS-hez Mosolyog Kacsint
Naplózva
lowert
Tag
**

« Válasz #3 Dátum: 2010. 05. 15. - 03:16:38 »

Van egy olyan érzésem, hogy a közeljövőben jó dolog lesz Java fejlesztőnek lenni... a Google látja benne a jövőt, és már pusztán ez miatt van benne jövő. Milliós fizetéssel alkalmazzák a Java fejlesztőket, úgyhogy aki most gondolkozik egy új nyelv tanulásán, akkor én a német helyett a Java-t ajánlom!
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #4 Dátum: 2010. 05. 16. - 11:05:32 »

Javat eddig is kerestek. A gond az, hogy rengeteg open source Java program van es nem epp annyira penzes, mint ahogy azt sokan kepzelik. Raadasul, szereny velemenyem szerint, nem is olyan intuitiv, kreativ nyelv, mint pl. a C#. Javat regebb ideje tanultam/tanulom, de a C#nak van egy varazsa Kacsint
Naplózva
lowert
Tag
**

« Válasz #5 Dátum: 2010. 05. 16. - 12:02:12 »

http://code.google.com/webtoolkit/ Fordíts Java-t JavaScriptbe! Ezzel nagyon komplex webes alkalmazásokat lehet fejleszteni... Ha jól tudom a Google Wave is hasonlóan működik... a Google Docs pedig biztos!
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #6 Dátum: 2010. 05. 17. - 20:19:17 »

Nem art, ha nem feledkezunk meg, hogy nem minden fordithato at Mosolyog Termeszetesen nagyon okos es hasznos eszkoz!
Naplózva
lowert
Tag
**

« Válasz #7 Dátum: 2010. 05. 19. - 14:59:26 »

Én azt mondom, várjuk ki a végét Mosolyog
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #8 Dátum: 2010. 05. 20. - 16:06:34 »

A jelenlegi allas szerint nem lehet, mert teljesen mas a JavaScript es Java jogosultsaga a gepen. A Java a rendszerhez kozelebb all, mig a JavaScript csak a bongeszovel kommunikal (de legalabbis foleg). Egy 3D OpenGL Java applikaciot ketlem, hogy lefordit JS-be.
Naplózva
lowert
Tag
**

« Válasz #9 Dátum: 2010. 05. 20. - 20:20:22 »

Ez nyilvánvaló, hiszen a JavaScript nem fér olyan mértékben hozzá a videókártyához, mint a Java. Azért mondtam, hogy várjuk ki a végét, mert ha igaz az, amit a Google gondol (és én is hasonlóan gondolom), hogy az embernek csak egy böngészőre van manapság szüksége, akkor a böngésző egyet fog jelenteni az operációs rendszerrel, és ahhoz pedig a JavaScript hozzáfér. Természetesen HTML5 is szükséges hozzá, például a Quake már megy HTML5-ben.
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #10 Dátum: 2010. 05. 23. - 10:42:59 »

Lattam a Quaket, vagany Kacsint Amugy, nem azt mondta a Google, hogy eleg egy bongeszo. Azt mondta, hogy egy atlag felhasznalonak, aki CSAK netezni hasznalja a gepet, eleg a bongeszo. Sokaknak nem eleg Kacsint
Naplózva
lowert
Tag
**

« Válasz #11 Dátum: 2010. 05. 24. - 15:24:02 »

Ebben igazad van... De rengeteg embernek valóban elég is... Akiknek nem, arra is kitalál majd valamit a Google Mosolyog
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: