WebPillangó főoldal
Oldalak: 1 2 3 [4] 5   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Offtopic  (Megtekintve 50209 alkalommal)
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag
Nem elérhető Nem elérhető

« Válasz #60 Dátum: 2008. 02. 22. - 09:26:22 »

Ezen a heten el vagyok utazva es csak a kovetkezokre van idom:

rokonlatogatas
baratok
munka

Jovo hettol ujra tobbet leszek Mosolyog
Naplózva
dying.inside

Új tag
*

« Válasz #61 Dátum: 2008. 03. 10. - 15:04:18 »

Bárki, aki ki szeretné rakni a Rubik kockát, jelentkezzen nálam!  Mosolyog  Bibííí
leírással, vagy akár videóban is segíthetek :]
Naplózva

[ dying.inside ]
tudastarlap.extra.hu
Balou

Tag
**

« Válasz #62 Dátum: 2008. 03. 19. - 20:04:08 »

Kicsit az utolsó két blog bejegyzéshez kapcsolódva,de el is térve lenne egy kérdésem: Kinek mi a véleménye/tapasztalata a MacBook-okról?Minőség,teljesítmény, hibafaktor,stb?Mert hallottam olyat,hogy hardver szempontból gyakran haltak...de olyat is,hogy ez csak a régi szériára igaz, meg ha elő is fordult, az apple gariba cserélte,stb..
Naplózva

Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #63 Dátum: 2008. 03. 20. - 00:03:50 »

Őszintén, amíg az Apple termékei messze a legmegbízhatobbak (statisztikák meg a tudomásom szerint), addig nem paráznék a hibássága miatt. Ha lenne rá módom, száz plusz egy százalék, hogy vennék egyet Mosolyog
Naplózva
Balou

Tag
**

« Válasz #64 Dátum: 2008. 03. 20. - 10:40:31 »

Hát igen, én is ezért kérdezem..bár per pillanat nincs cca 300 ezrem rá Vigyorog Valahogy ez az év anyagilag egyenlőre nem baráti Vigyorog Most no melo,ellenben nem kevés pénzt fizettem már ki imádott sportomra:) Hiába,no, ha az ember versenyszerűen íjászkodik,annak ára van Vigyorog (200 ezres íj, 175 eurós nevezési díj a nyári EB-re Észtországba,plusz ott majd a szállás,odaút Vigyorog És akkor még nem számoltam a felkészítő versenyeket egész évben,meg egyéb dolgok Mosolyog ) De amit a bemutatkozós topicban írtál,ahhoz hozzáteszem: ha Pesten jársz vagy a Velencei tó partján,Kápolnásnyéknek, szívesen megtanítunk Kacsint (Nyéken saját bolt áll rendelkezésre párom által Kacsint )
Naplózva

Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #65 Dátum: 2008. 03. 20. - 15:13:32 »

Nos, ha versenyszerüen űzöd az íjásztatot, azt hiszem az egy olyan dolog, amibe megér pénzt fektetni. Nem feltétlen íjászat, legyen az bármi, amit szeretsz és ami lehetőséget nyit bármiféle egyedi lehetősére, ami felejthetetlen emlékekkel adományoz, érdemes költeni.
Nos, egyelőre kissé messze esik úgy Pest, mint a Velencei tó Mosolyog Viszont, köszönöm a nyári kirándulási tippet Vigyorog
Naplózva
un.

Új tag
*

« Válasz #66 Dátum: 2008. 03. 20. - 22:38:27 »

a MacBook-on én már nem gondolkozom hanem álmodozok róla... Ugyanis szeretnék venni egyet de árának kb a fele van csak meg... Várni kell még egy kicsit... Viszont elbizonytalanít hogy annyiból amennyim most van vehetnék picit jobb paraméterekkel rendelkező modellt mint a MacBook, de azon nem fut Mac OS X Úgyhogy most kivárok... Egyszer majd csak összegyűlik a pénz Mosolyog
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #67 Dátum: 2008. 03. 21. - 16:51:33 »

Hála a ténynek, hogy Apple váltott Intel procikra, bármilyen Intel Core 2 Duora fel elhet rakni a Leopardot Mosolyog Engem az zavar inkább, hogy drága a hard is és a soft is ... amíg nincs egy stabil keresete az embernek, nem érdemes belevágni.
Naplózva
dying.inside

Új tag
*

« Válasz #68 Dátum: 2008. 03. 24. - 13:09:50 »

mivel már közel egy éve ismerem és olvasom a webpillangót, belinkeltem a blogomban (dying-inside.blog.hu) Mosolyog
Naplózva

[ dying.inside ]
tudastarlap.extra.hu
TreamX
Tag
**

« Válasz #69 Dátum: 2008. 03. 24. - 14:03:56 »

nemtudjátok honnan tudnék olyan zenéket letölteni mint ami "drift partikon" szokott lenni?
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #70 Dátum: 2008. 03. 24. - 20:03:04 »

dying.inside: köszönöm!
TreamX, álltalában trance zene szokott szólni. Keress rá hasonlókra: NFS széria zenéje, egyéb utcai autós játékok zenelistája, videóük végén írja, hogy milyen zene szólt, kifejezések: "tuning mix" "drift music" "street race music video" "hot import nights" stb. Biztosan sok találat lesz. Viszont figyelj arra, hogy illegális letölteni a zenéket! Vigyorog
Naplózva
TreamX
Tag
**

« Válasz #71 Dátum: 2008. 03. 24. - 20:34:36 »

Nem is ugy gondoltam, kell a címe hogy megtudjam venni Vigyorog
Naplózva
TreamX
Tag
**

« Válasz #72 Dátum: 2008. 03. 27. - 10:20:45 »

nemtudtok valami progit amivel tok dnb zenét csinálni?  Bibííí
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #73 Dátum: 2008. 03. 27. - 17:27:37 »

Valamikor játszodtam a Dance eJay-jel, de vannak más stílusok is. Remélem találsz magadnak valót: http://www.ejay.com/software.aspx
Naplózva
TreamX
Tag
**

« Válasz #74 Dátum: 2008. 03. 27. - 19:10:42 »

van 1 vezetéknélküli trust billem, és néha elállitodik.
pontosabban megváltozik néhány funkcioja:
print screen helyett nyomtat.. nemtudjátok hogy lehet visszaállitani, vagy milehet a gond?
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #75 Dátum: 2008. 03. 27. - 22:45:52 »

Nem tudom, ilyennel nem találkoztam, pedig nekem is wireless desktopom van. Esetleg gynegül az elem/aku a billentyüzetedbe? Az is lehet, hogy valami zavarja a jelt. Nézd meg, hogy ha van a jelvevőn egy gomb: Lock. Nekem van (A4Tech), és azt ha aktiválom, akkor csatolja a billentyüzetem a jelvevőhöz és csak az én billentyüzetem jeleit érzékeli, mást erősebben szűr.
Naplózva
TreamX
Tag
**

« Válasz #76 Dátum: 2008. 03. 27. - 23:11:45 »

van 1 kis kulsocska mellette, de az is elállitódott, a számológépet hozza be Vigyorog
Naplózva
un.

Új tag
*

« Válasz #77 Dátum: 2008. 04. 03. - 14:11:20 »

Nem tudtam hova írjam meg ezt a kommentet szal megírtam ide. A fórumról lenne szó. Nagyon tetszik meg minden, csak 1 dolog zavar. Tudom hogy Tupacko-n múlik hogy hallgat -e rám, vagy nem de én megírom.
Tupacko : Szerintem kereshetnél valami szebb szmájlikat (smiley) Mert a mostaniak kicsit furák... Ez csak egy ötlet, nem tudom a többiek hogyan vannak a dologgal.

Szerk.: Bocsi most vettem észre hogy van olyan topic is hogy : Oldal, fórum bocsi... de már ide írtam meg.... Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2008. 04. 03. - 14:31:21 írta un. » Naplózva
Bazsi
Új tag
*

« Válasz #78 Dátum: 2008. 04. 03. - 20:57:25 »

Én azt szeretném kérdezni(lehet, hogy hülyén fog hangzani):
A skin, amit a photoshop videotutorialokban látok, az a windows alatt van, és ha igen, akkor honnan lehet letölteni? Az én windowsom nem ilyen:( (még)

Üdv: Bazsi
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #79 Dátum: 2008. 04. 05. - 19:01:47 »

un. vannak fontosabb dolgok is, mint az emotikonok. Jobban szeretném, ha már meglenne az új WebPillangó vagy, ha újabb írások kerülének fel az oldalra. Sajnos még nem sikerült összehozni, pedig próbálkoztam úgy is, hogy ti küldenétek be leírást. Egy jelentkezés volt ezidáig, csak sajnos csak IEben működő dologról volt szó. Az általános, cross-browser, leírás még nem készűlt el.

Bazsi: Windows Vista téma. Megtalálod a softpedia.com-on a témát, vagy az üzletben a Vistát Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: