WebPillangó főoldal
Oldalak: 1 [2] 3   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vendégkönyv építése  (Megtekintve 31762 alkalommal)
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag
Nem elérhető Nem elérhető

« Válasz #20 Dátum: 2007. 10. 06. - 10:13:10 »

Olyan nincs, nem látom értelmét. Ha valaki nagyon sok sületlenséget mond, legfeljebb megkérem, nézzen utána a dolgoknak és csak azt követően szóljon hozza a témához. Nem az számít ennél a feladatnál, hogy ki hány éves, hanem hogy megvalósúljon.  Kacsint
Naplózva
Y@hOO
Új tag
*

« Válasz #21 Dátum: 2007. 10. 07. - 11:16:25 »

13 vagyok :$
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #22 Dátum: 2007. 10. 07. - 12:43:59 »

Szia! Isten éltessen sokáig, viszont ez nem oda tartozott.
Naplózva
Endyl
Új tag
*

« Válasz #23 Dátum: 2007. 10. 08. - 22:36:45 »

Üdv!

Tupacko, szerintem jó lesz (ha más nem egyelőre) a könyvtárszerkezet, amit vázoltál (nekem speciel jobb nem jutott az eszembe Mosolyog )

Kérdés, merre tovább?
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #24 Dátum: 2007. 10. 09. - 11:27:16 »

Merre tovább? Egyelőre azt próbálom elérni, csak az időm nem engedi Szomorú, hogy véglegesítsem az SQLt és kitenni az oldalra, illetve ahogy javasolva volt, indítani a zért topicot, és kítenni a fejlesztési lépéseket, az áttekinthetőség végett.
Naplózva
P3rgair

Új tag
*

« Válasz #25 Dátum: 2007. 10. 14. - 22:16:28 »

mi az-az "ufal"? Zavart
vagy ez maga a vendégkönyv?

Tupacko: Osszevontam, mert egybe tartozik Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2007. 10. 15. - 13:30:12 írta Tupacko » Naplózva
Endyl
Új tag
*

« Válasz #26 Dátum: 2007. 10. 14. - 22:31:43 »

jaja, ha minden igaz ez a vendégkönyv neve Mosolyog
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #27 Dátum: 2007. 10. 15. - 13:28:23 »

P3rgair, ez nem chat Kacsint Gondold at, amit irni akarsz es azt egy hozzaszolasban tedd, vagy hasznald a szerkesztes lehetoseget Mosolyog
A valasz: http://webpillango.org/2007/09/26/ufal-vendegkony-fejlesztes/
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #28 Dátum: 2008. 01. 14. - 14:14:16 »

Noh, jól megszünt mindenféle érdeklődés az új üzenőfal iránt. Lehet, hogy csak időhiány? Vagy nincs rá igény?
Naplózva
ColdFly
Új tag
*

« Válasz #29 Dátum: 2008. 03. 04. - 17:59:48 »

Üzenőfalat egyszerű összedobni Mosolyog

Nagyjából csak sql szerkezetet kell komolyan megtervezni, az insert, meg a select * from már jön magától. Mosolyog
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #30 Dátum: 2008. 03. 04. - 20:01:01 »

Ez igy igaz. Az egyeduli problema azt hiszem az ido. Probalom osszeszedni magam, de per pillanat el vagyok halmozva kulonfele problemakkal, amit nem egyszeru megoldani (nem csak tolem fugg).
Naplózva
ColdFly
Új tag
*

« Válasz #31 Dátum: 2008. 03. 06. - 20:34:02 »

Arra gondoltam, hogy ha már vendégkönyv, tudjon pár dolgot, persze csak feltételesen.

Amikor kiíratjuk a bejegyzéseket, írja ki pl a programocska, hogy mely IP címről jött az üzenet (Persze ezt lehet korlátozni admin juzerre, sessionnal a legegyszerűbb.)
If-es szerkezettel lehet olyat csinálni, hogy publikálva legyen-e a bejegyzés sima embereknek, vagy csak az adminok lássák. (Nem utolsó dolog, ha egy ismerősnek akarunk üzenni, aki szintén admin, és olvassa az oldalt naponta sokszor Mosolyog)
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #32 Dátum: 2008. 03. 07. - 00:47:13 »

Nem az a lényeg, hogy túlkomplikáljuk ... pl. melyik üzenet jelenjen meg, vagy sem. A vendégkönyvben jelenjen meg minden, azért vendégkönyv.
Naplózva
lowert
Tag
**

« Válasz #33 Dátum: 2009. 02. 27. - 09:44:14 »

Na ahogy elolvastam a történetet mégis csak túl lett komplikálódva  Mosolyog

Én már régóta várom, hogy elkészüljön, nem tudom, van valami BETA verzió, vagy megvan a motor? Mert én szívesen felhasználnám, aztán tovább írom, ha kell... Végülis megírhatom magam is, de mint már azt említetted, az idő Mosolyog
Sok vendégkönyv kódot találtam a neten, de mindegyiknek nagyon össze volt csúszva a kódja, magyarul nyílt forrású ugyan, de abból nem nagyon lehet semmit kibogozni, viszont ez a uFal engem érdekelne majd Mosolyog
Naplózva
André
Új tag
*

« Válasz #34 Dátum: 2009. 02. 27. - 11:08:05 »

Ez engem is érdekelne, mert igaz, hogy az adatbázishoz nem értek, viszont szívesen csinálnék hozzá egy designt vagy csak egy alap felépítést. Mivel látom, hogy az utolsó ' Fejlesztői ' hozzászólás közel egy éve lett irva, nem igazán tudom milyen állapotban van.

Béta verziónak és egy logikus működési listának örülnék, üdv André
Naplózva

FiLMLETöLTÉS.ORG | Ingyenes Film Letöltés, Napról napra egyre több film Mosolyog
lowert
Tag
**

« Válasz #35 Dátum: 2009. 02. 27. - 14:49:05 »

Igen én is hasonlóan filozofáltam a dátumokkal kapcsolatban Mosolyog
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #36 Dátum: 2009. 02. 28. - 10:55:28 »

Kisse a vizszint alatt vagyok, ahogy azt mondani szokas ... sajnos perpillanat tul sok olyan projekt van, ami valosaggal elszivja az idot, de fontosabbak mindennel (az egyetemre kell, ha nincs meg, nem haladok tovabb, azt pedig nem engedhetem meg magamnak, igaz? Mosolyog Ha mar eddig atlagon felul teljesitek, akkor tartsam meg a szintet, en igy vagyok vele). Ahogy idom van, kb. ezek jonnek szoba a WebPillangoval kapcsolatban:

online photoshop szotar + API (hogy mas is be tudja epiteni a sajat oldalaba)
cross-platform photoshop szotar C++ban (lehet, hogy Mac-re is!) - kerdeses, de utanajarok, hogy s mint
netikett
uFal
leirasok
stb.
Naplózva
lowert
Tag
**

« Válasz #37 Dátum: 2009. 03. 01. - 09:10:30 »

Szuper! Én Macet használok (3 napja Mosolyog ), szerintem Java-s szótár tökéletesen jó Mac-re (lehet kicsit át kell írni, hogy futtatható legyen, de ha jól tudom, a Java cross-platform nyelv), az uFal-t már nagyon várom, sok sikert az egyetemi munkához!
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #38 Dátum: 2009. 03. 01. - 16:38:53 »

Java cross platform, de lehet irnek egy C++ valtozatot (igaz, azt kulon kellene compile-olni ... a jovo dolga, hogy mi lesz).
Koszi, csak ido kell, egyeb minden szepen alakul Mosolyog
Naplózva
lowert
Tag
**

« Válasz #39 Dátum: 2010. 05. 15. - 03:10:00 »

Átolvastam mégegyszer a topikot, és tudom, hogy jegelt téma, de nem volt szivem nem kimondani az ötletemet: Email-t kellene küldeni annak, aki választ kapott az egyik kommentjére. Én a multkorjában tettem össze egy hasonló rendszert, és nekem bevált ez az email értesítő. Ha Y@hOO olvassa még a fórumot, akkor én is csak azt tudom tanácsolni, hogy nem jó egy index.php-ba besűríteni mindent. Én most szívok vele igazán... Pedig nem is egybe sűrítettem, hogy 7 darabba (Egy osztály egy file.), de nagyra nőttek az osztályaim...
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: