WebPillangó főoldal
Oldalak: 1 [2] 3   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Oldal, fórum  (Megtekintve 66923 alkalommal)
AAron

Új tag
*
Nem elérhető Nem elérhető

« Válasz #20 Dátum: 2008. 01. 10. - 21:04:40 »

Ismét 10 nap bejegyzés nélkűl Mosolyog
Mikor olvasgathatunk írásokat, tutorialokat, ismertetőket? Mosolyog

Nem szól szám
Naplózva

üdv.
Aaron
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #21 Dátum: 2008. 01. 10. - 22:33:56 »

Tudom és nagyon sajnálom, de abszolut nem volt időm alkotni. Hamarosan ...  Kacsint
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #22 Dátum: 2008. 02. 14. - 18:40:42 »

A WebPillangó nevében szeretetgazdag Bálint Napot kívánok mindenkinek!
Naplózva
TreamX
Tag
**

« Válasz #23 Dátum: 2008. 02. 17. - 18:19:24 »

Unatkoztam, ugyhogy elkezdteem csinálni egy új designet a Webpillangó (2)-nek, de aztán a fejlécen kivül már nem sokat csináltam, mer nem állt jól neki a többi rész, de a fejléc szerintem egész jó lett Mosolyog http://kepfeltoltes.hu/080217/header_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #24 Dátum: 2008. 02. 17. - 20:32:52 »

Nos koszi az igyekezetet, de a design (PSD) mar megvan ... csak ido kellene lekodolni. Amugy nagyon tetszetos a munkat, bar a szovegek nem egy szintben vannak Mosolyog Ha tovabbiakban szeretnel beszleni az emlitett designrol, a sajat muvek temaban kibeszelhetjuk Mosolyog
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #25 Dátum: 2008. 03. 22. - 11:44:45 »

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok minden fórumozónak!
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #26 Dátum: 2008. 04. 20. - 21:27:54 »

Az RSSet ezentúl a FeedBurner juttatja el az olvasóknak Mosolyog
Naplózva
BonFire

Új tag
*

« Válasz #27 Dátum: 2008. 09. 30. - 21:20:28 »

Ha kicsit megkésve bár, de ezúton szeretnék gratulálni a Webpillangó 2-höz! Nagyon klassz lett, de tényleg.
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #28 Dátum: 2008. 09. 30. - 21:42:33 »

Szia!

Köszönöm Mosolyog
Naplózva
anatre

Új tag
*

« Válasz #29 Dátum: 2008. 10. 27. - 14:46:56 »

Na, én is visszatértem, (anno treamx), és szintén gratulálok a webpillango 2-höz Mosolyog
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #30 Dátum: 2008. 10. 27. - 17:45:14 »

Örülök és köszi Mosolyog Amúgy, miért van két felhasználód? Anatre és TreamXis ... ráadásul a TreamX alól elég sokat írtál. Nem épp fair két felhasználóval sétálni  Hááát
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #31 Dátum: 2009. 07. 24. - 22:47:03 »

Új tárhelyre költözött a WebPillangó. Remélem a lehető legkevesebb kellemetlenséget okzotam nektek!
Naplózva
Balou

Tag
**

« Válasz #32 Dátum: 2009. 07. 26. - 21:59:51 »

Nem tudom, hogy mi volt az oka a költözésnek, de eddig elég rosszul teljesít az új tárhelyed...az elmúlt 2 napban nem egyszer volt a fórum elérhetetlen, illetve maga a webpillango.org is üzemen kívül temporary üzenettel...
Naplózva

lowert
Tag
**

« Válasz #33 Dátum: 2009. 07. 28. - 19:07:50 »

Lehet, hogy csak amiatt, hogy átköltözött... Amúgy milyen tárhelyez ajánlasz Tupacko? GoDaddy-ről sok jót hallani manapság
Naplózva
Balou

Tag
**

« Válasz #34 Dátum: 2009. 07. 29. - 07:03:32 »

Én az Unas Hosting-nál vagyok (egy Sopron melletti cég), eddig semmi bajom nem volt velük...olcsók, és nem ígérnek lehetetlent...
Naplózva

Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #35 Dátum: 2009. 07. 29. - 17:47:31 »

Az üzenet addig volt ott, amíg épp költözött az oldal. Beletelik egy kis időbe, amíg a DNS szerverek frissülnek és az új szerver IP címre vezetnek. A költözés egyik oka az volt, hogy a webpillangó az egyetlen magyar nyelvű oldalam, ezért előnyösebb egy amerikai szerver. A másik, és egyben a súlyosabb is, hogy edig minden oldalamnak külön tárhelye volt egy olyan cégnél, amivel tökéletesen meg vagyok elégedve, csupán ez okból kifolyólag kényelmetlenebb volt rendben tartani az oldalakat (már amennyire azt az időm engedi) és drágábban is jöttem ki. Ezért vettem egy relatíve megfelelő tárhelyet, ami megbírja az összes oldalam (bár a zöme eladó: http://webdevelog.com/premium-domains-sale-out/web-development-design.web).
Balounak válaszolva: nincs tökéletes tárhely, mindenhol van hibalehetőség. Az előző tárhelynél is volt, hogy nem értem el az oldalt, pedig kb. 150 km-re volt a szerver. Most, egy kontinensel van odébb, de jobban megy nekem az oldal.
Bárhogyis, ha kiesést észleltek, kössetek egy bogot a zsebkendőtökre s amikor ismét elérhető lesz az oldal, szóljatok. Jó tudni az ilyesmit.

Köszi!
Naplózva
Balou

Tag
**

« Válasz #36 Dátum: 2009. 07. 30. - 03:55:10 »

Hát, azért akkor is érdekes,hogy közel 3 napja állítják át a DNS szervereket, és társait...elég fura beállításaik lehetnek, mivel még ma (illetve tegnap,mert hajnal van Vigyorog ) voltak gondok a fórumot illetően..de fura, mert általában csak a fórumot nem lehet elérni...

Tény, nincs hibátlan tárhely, hiszen a tárhelyeket is emberek üzemeltetik. Inkább úgy fogalmaznám meg,hogy számomra egy tárhelynél fontos, hogy ne ígérjenek hülyeségeket (kedvencem a "korlátlan tárhely" és társai...aki bedől neki, annak tapsolni tudok,és küldeni egy részvét táviratot), és ha gond van, gyorsan oldják meg...
Naplózva

Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #37 Dátum: 2009. 07. 30. - 15:44:00 »

Nem tudom mi lehet, nekem bejon az oldal. Fura  Határozatlan Ha viszont nem jon be, akkor hogy irod a hozzaszolast? Mosolyog
Naplózva
Balou

Tag
**

« Válasz #38 Dátum: 2009. 07. 30. - 20:57:10 »

Nem azt mondtam,hogy soha nem jön be Bibííí Csak baromi sokszor azt írja ki, hogy az oldal nem található... talán túlterheltség miatt..ami érdekes dolog.
Naplózva

Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #39 Dátum: 2009. 07. 31. - 14:07:25 »

Nem feltetlen a szerver a hibas. Lehet a te szolgaltatod is. Pl. tegnap este is athelyeztem egy oldalt mas szerverre es lass csodat: nalam itthon nem toltodik be az uj oldal, meg a regit hozza be, a cegnel es a mobil interneten pedig szepen mukodik minden, ahogy kell. Amig a szolgaltatod nem frissiti a DNSed, addig sajnos ez van.
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: