WebPillangó főoldal
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Témanyitás kérése  (Megtekintve 14185 alkalommal)
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag
Nem elérhető Nem elérhető

« Dátum: 2007. 09. 06. - 22:21:19 »

Ha még egy nem létező témakörben szeretnél beszélgetést indítani, itt kérhetsz új témakört. Erre azért van szükség, hogy elkerüljük azt a helyzetet, hogy több téma is ugyanazzal a témával foglalkozzon.
Naplózva
Fodi69
Új tag
*

« Válasz #1 Dátum: 2007. 11. 24. - 22:24:35 »

Azt kérdezném hogy lehetne-e kérni már létező weboldalakon látott grafikai részletekről kérdezés után egy kis segédletet, hogy hogyan lehet ahhoz hasonlót csinálni. Például nagyon megtetszett a Pc Guru oldalán a bal és jobb oldali szegélyezés, és én is szeretnék egy hasonlót készíteni a weboldalamra.
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #2 Dátum: 2007. 11. 25. - 00:59:21 »

Nem igényel külön témát az ügy. Az eljárás:

1. eldöntöd, mit akarsz
2. kiválasztod a témát
3. felteszed a témában a kérdésed

Ez a te esetedben először a Photoshop téma, majd, ha elkészíted a grafikádat és nem tudod alkalmazni az oldaladon, akkor a weboldalkészítés témája.
Naplózva
TreamX
Tag
**

« Válasz #3 Dátum: 2008. 02. 13. - 15:33:34 »

Szerintem lehetne egy topic, ahol a webfejlesztők(?) ajánlhatnák, hogy oldalt készítenek, vagy ha valakinek oldal kéne, akkor ő is feltudja tenni a fórumban.
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #4 Dátum: 2008. 02. 13. - 15:44:43 »

Arra gondolsz, hogy legyen egy munkát ajánlok, munkát vállalok témakör. Felőlem lehet, jó ötlet Vigyorog (egy megerősítés, és már készítem is).
Naplózva
TreamX
Tag
**

« Válasz #5 Dátum: 2008. 02. 13. - 15:45:55 »

igen, erre gondoltam Mosolyog
Naplózva
TreamX
Tag
**

« Válasz #6 Dátum: 2008. 02. 14. - 19:15:03 »

Szerintem lehetne egy olyan topic is, ahova mindenki leirhatná php kódját, amit saját maga csinált (és működőképes), és hogy mire jó..
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #7 Dátum: 2008. 02. 14. - 20:05:56 »

Ilyen van Vigyorog Mármint, ha olyan születik, akkor az kikerül, a szerző beleegyezésével, a WebPillangóra, hogy másoknak is szemelőtt legyen.
Naplózva
TreamX
Tag
**

« Válasz #8 Dátum: 2008. 02. 14. - 20:15:29 »

Jah, oké Mosolyog
Naplózva
lowert
Tag
**

« Válasz #9 Dátum: 2010. 05. 14. - 21:55:49 »

Itt többen hiányát érzik egy C topiknak is! No én éppen nem, mert egyelőre nincsenek problémáim a témával kapcsolatban, de ahogy halad az ember, beleütközhet néhány falba...
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #10 Dátum: 2010. 05. 15. - 01:12:50 »

Nem specifikusan programozoi forum, de szivesen nyitok egy C topicot Mosolyog Koszi, hogy szoltal!
Naplózva
lowert
Tag
**

« Válasz #11 Dátum: 2010. 05. 15. - 01:46:34 »

Engem inkább a programozás érdekel, nem annyira a web design, vagy a photoshop... Persze ezek is érdekelnek, csak elsősorban a programozás Mosolyog A 0&1 és a BIOS $33-as megszakítás nevében köszönöm az új topikot!
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #12 Dátum: 2010. 05. 16. - 10:28:31 »

Egeszsegedre Mosolyog Reg volt, hogy assembly-t tanultam. Talan a 27es a kilepes? Bibííí
Naplózva
lowert
Tag
**

« Válasz #13 Dátum: 2010. 06. 25. - 11:04:59 »

Engem érdekelne, hogy mások milyen szoftvereket használnak programozáshoz/képszerkesztéshez/egyéb célokra. A könyvajánló topik mellé jó lenne egy szoftverajánló topik is. Mindig azon kapom magamat, hogy az általam jelenleg használt program nem rendelkezik a szükséges funkciókkal. Csak hát egy idő után nagyon sokba kerül, ha mindig veszek egy másik programot, ezért vagyok kiváncsi a többi felhasználó véleményére is... Tehát szeretnék egy szoftverajánló topikot Mosolyog
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: