WebPillangó főoldal
Oldalak: 1 2 [3]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: IPB, Invision Power Board  (Megtekintve 23186 alkalommal)
tommy
Új tag
*
Nem elérhető Nem elérhető

« Válasz #40 Dátum: 2008. 04. 06. - 15:19:13 »

köszi a választ. aztakarom még kérdezni hogy azt hollehet beállítani hogy a regisztrációnál az admin kapjon egy e-mailt amivel aktiválni tudja az user regisztrációját?

TOOLS & SETTINGS => Security and Privacy => New registration email validation? => itt kiválasztod az "Admin validation"-t
Naplózva

totti
Új tag
*

« Válasz #41 Dátum: 2008. 07. 30. - 16:40:39 »

szevasztok. ismét én. most azlenne a kérdésem hogy mitkell ahhoz csinálnom hogy a fórumomat áttegyem egy másik tárhelyre hogy semmi ne veszen el? (hozzászólások, témák, regisztrációk). előre is köszi a választ
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #42 Dátum: 2008. 07. 30. - 21:41:43 »

Fogd meg az adatbázist és vidd át a másik szolgáltatóhoz. Elméletileg működnie kellene. Esetleg nézd meg, ha létezik valami Export/Import vagy Migrate (Migration) tool. Az exportálás és importálás dolog lehet, hogy az adminisztrációs felületen is megtalálható.
Sok sikert!
Naplózva
totti
Új tag
*

« Válasz #43 Dátum: 2008. 07. 31. - 17:46:14 »

itt csak olyant találtam hogy Skin Import/Export de ez gondolom nem az
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #44 Dátum: 2008. 07. 31. - 20:29:28 »

Hát nem, az csak a kinézetet teszi veszi. Akkor marad a manuális phpMyAdminból Export, majd az új tárhelyen Import. Rámásolod a frissen telepített IPBre és összekeresztelt ujjokkal várod, hogy működjön.
Naplózva
totti
Új tag
*

« Válasz #45 Dátum: 2008. 08. 04. - 15:26:02 »

exportáltam, importáltam de utána ezt írja ki mysql-en:
« Utoljára szerkesztve: 2008. 08. 04. - 15:28:32 írta totti » Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #46 Dátum: 2008. 08. 05. - 18:00:14 »

Ez esetben már létezik a totti7 nevű adatbázis. Nézd meg milyen táblák vannak benne. Ha már nincs szükséged azokra a táblákra, akkor töröld az adatbázist és úgy próbáld meg importálni a másik adatbázist. Igen ám, de itt felléphet egy olyan gond, hogy a szolgáltató nem engedi csak az admin felületből létrehozni az adatbázisokat (sem phpMyAdminból, sem pedig PHPból).
A legegészségesebb, ha megnyitod az exportált filet egy szerkesztővel, ami szépen felismeri annak a karakterkészletét és kitörlöd azt a sort, hogy CREATE DATABASE ... . Ezt követően elmented a módosításokat, kiválasztod az adatbázist phpMyAdmiból, majd importálod abba a táblákat.
Sok sikert!
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: