WebPillangó főoldal
Oldalak: [1] 2   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Munka  (Megtekintve 11869 alkalommal)
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag
Nem elérhető Nem elérhető

« Dátum: 2008. 02. 13. - 16:55:14 »

Ebben a témában munka hírdetések várhatóak Vigyorog Ha munkát ajánlsz, írd le ide, hogy mit szeretnél, pl. weboldal. A kívánt technológiákat, ha van ilyen, pl. mindenképpen PHP legyen, de semmi képpen ne legyen benne JavaScript. Illetve írj egy nagyvonalú leírást a munkáról, mi az igényed.
Jelentkezni a munkára itt is lehet, de más módszer is megengedett  Bibííí (PÜ, email, IM).
Naplózva
TreamX
Tag
**

« Válasz #1 Dátum: 2008. 02. 13. - 17:08:32 »

Hát akkor, az első hírdetés  Zavart.
Webdesign munkát vállalnék, css/html.
Logok, bannerek készítése, Weboldalak tervezése, kivitelezése, felújítása.
Naplózva
AAron

Új tag
*

« Válasz #2 Dátum: 2008. 02. 14. - 20:36:17 »

Sziasztok.
Jó ötlet volt, ennek a témának a nyitása.
A megvalósítást is köszönjük természetesen Tupacko!

Akkor Én is beállnék a sorba.

Weboldalak készítését vállalom:
HTML, PHP, JS, FLASH.
Teljes arculattervezés, webdesign kialakítása.
Valamint grafikai munkákat is végzek:
Logo, grafikák, montázsok, különböző illusztrációk.
Naplózva

üdv.
Aaron
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #3 Dátum: 2008. 02. 14. - 20:41:56 »

Jó melózást kívánok mindenkinek!
Naplózva
TreamX
Tag
**

« Válasz #4 Dátum: 2008. 03. 12. - 18:10:44 »

Nemtudtam hova irjam ezt. Kerestek msn-en felkéne újítani egy oldalt, én a designt megtom csinálni, de a php-hez nem értek. az oldal a http://www.mountykerekpar.hu/main.html lenne, szóval php-s emberke kéne. havi 1-2 szer frissíteni is kell, de majd bővebben írok ha jelentkezik valaki. Először Tupackora gondoltam, őt ismerem innen a "legjobban", de más is jelentkezhet. majd meglátjuk, priviben vagy ide irjatok. Thx
Naplózva
TreamX
Tag
**

« Válasz #5 Dátum: 2008. 04. 30. - 18:54:52 »

Nemtudtok nyárra nekem valami munkát? Valami ami géppel kapcs... webdesign vagy valami hasonló. thx Mosolyog
Naplózva
Piszi
Új tag
*

« Válasz #6 Dátum: 2009. 03. 20. - 13:46:23 »

Hali.

Nos munkát ajánlanék, ha olvassa valaki ezt Mosolyog Igazából időhiány miatt van erre szükségem.
A munka az lenne amiről írtam a php topicban legutóbb van egy excel tábla amiben be van kapcsolva szűrő szerencsére nincs egyedi szűrő definiálva tehát minden egyes oszlopot csak a saját tartalma szerint lehet szűrni.
Nos ezt kéne weben megjeleníteni és mivel a megrendelő már nagyon pattog Mosolyog ezért jövőhét elejére kéne elkészülni vele Vigyorog Tudom senki nem szeret hétvégén dolgozni én sem de, hát ez van.
Bármilyen megoldás érdekel felőlem, ha valakinek arra van ideje, hogy szétbontja a táblázatot sorokra és html-ből megoldja az is jó, elvileg létezik egy javascript ami képes olyan szűrőt létrehozni mint az excel beépített de amikor én kipróbáltam nem igazán működött de lehet csak a fáradtság miatt elgépeltem valamit nem volt időm utána nézni.
Árajánlatokat várok. Persze azért az észszerűség keretein belül Mosolyog

Üdv
L.
Naplózva
codee47
Új tag
*

« Válasz #7 Dátum: 2009. 06. 15. - 10:37:20 »

Sziasztok!

Október 1-én induló, legfőképp web és print design-al foglalkozó közösségi portálunkhoz keresünk hozzáértő, jó kommunikációs képességű, kitartó és lelkes online szerkesztőket. Ha ismered a grafikai programokat(Photoshop, Illustrator, Indesign), vagy szereted a flasht, netán html, php  és css ismereteid kimagaslóak és szeretnéd megosztani tudásod, nálunk a helyed!
Elhivatott célunk, egy olyan weboldal létrehozása, amely mind minőségében mind használhatóságban felveszi a versenyt Magyarország hasonló témájú site-jaival. Apropó verseny, nem versengeni akarunk, hanem szoros együttműködésben elérni céljainkat és kialakítani egy olyan felületet, amelyre szívesen térünk vissza nap, mint nap. Hasznos, érdekes és minőségi tartalomszolgáltatás, ez a mi célunk!

Ha a dolog felkeltette az érdeklődésedet írj a support kukac code-art pont hu címre és felvesszük veled a kapcsolatot! (A felhívás nem minősül állásajánlatnak! Önerőből visszük véghez céljainkat és szeretnénk, ha ebben te is részt vennél!)

Üdvözlettel, code&Art
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #8 Dátum: 2009. 06. 16. - 10:54:43 »

Sok sikert az uj projektetekhez Mosolyog Amugy, a WebPillango-ra is barki irhat leirast, szoval ne habozzatok.
Naplózva
fusimelos
Új tag
*

« Válasz #9 Dátum: 2009. 07. 08. - 19:36:30 »

Sziasztok!

Figyelmetekbe ajánlanék egy oldalt, ahova ha van egy projekted de nincs aki megvalósítja, felteheted, hogy licitáljanak rá, illetve te magad is licitálhatsz más projektjének elkészítésére. További infok:

Fusimelo.hu - Fusi meló, Internetes Munka, Távmunka Aukciók

Ha bármi kérdésetek, véleményetek, ötletetek van, szívesen várom!
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #10 Dátum: 2009. 07. 08. - 22:13:12 »

Szia!

Koszi, hogy szoltal a lehetosegrol es udv a forumon Mosolyog
Naplózva
hegyelihunor
Új tag
*

« Válasz #11 Dátum: 2009. 07. 15. - 11:32:20 »

Sziasztok
Szeretném az oldalam blogját (hegyelihunor.ro) wordpress motorral futtatni.
A design az adott, de kellene valaki, aki rendesen megcsinálja a többit Kacsint
Várom az ajánlatokat!
Naplózva
suta
Új tag
*

« Válasz #12 Dátum: 2009. 08. 12. - 16:16:58 »

Üdv,

Szeretnél blogodhoz/weblapodhoz egy, a személyedet tükröző sablont, de nem tudod hogyan is állj neki? Mi megoldjuk problémádat! Kreatív és szakértő csapatunk örömmel segít elkészíteni álmaid portálját!
Mindösszesen annyi a dolgod, hogy felveszed velünk a kapcsolatot, mi pedig egy válaszlevélben elküldjük neked referenciánkat (az árajánlatot rövid diskurzus után továbbítjuk)!

Amit ajánlunk:
- a mai webes trendeknek megfelelő megjelenítés
- különböző funkciók széles tárháza
- és persze a kényelem, mindenek felett

Elérhetőségünk:
pigszel(kukac)gmail(pont)com
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #13 Dátum: 2009. 08. 12. - 18:19:14 »

Udv a forumon!

Sok sikert es megelegedett klienseket kivanok!
Naplózva
suta
Új tag
*

« Válasz #14 Dátum: 2009. 08. 14. - 00:14:49 »

Köszönjük szépen a pozitív fogadtatást!

Itt legalább ismeretlenül is megbecsülnek  Mosolyog
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #15 Dátum: 2009. 08. 14. - 23:19:26 »

Mindenki el kell kezdje valahol Mosolyog Ha mar reklamot is csinalsz, de a helyes temakort valasztod es nem oda nem tartozo hozzaszolast irsz Mosolyog
Naplózva
attila23
Új tag
*

« Válasz #16 Dátum: 2009. 11. 26. - 15:35:24 »

Valaki tud nekem bannert készíteni nagyon megköszönném

URL: forum.onlinepcszerviz.info
Valami kép is mehet rá pl. a banner  lehet üveg stílusú  a közepe fekete a szélen szórtan zöld és pl egy színes ventilátor : képet innen tudtok szedni : http://www.computermode.hu/

1.
Méret: 468 x 60
Kiterjesztés: png vagy ha lehet akkor swf is jó Mosolyog  ha swf akkor olyant hogy ha rákattintok akkor hozza be a fórumot.
Felírat: Online Pc Szerviz Ahol szabadon kérdezhet
Elrendezés: az oldal url címe és a " Ahol szabadon kérdezhet " nem kell hogy egymás mellett legyenek el is csúszhat egyik lejjebb másik feljebb stb.

Stílus: Modern

2.
Méret: 119 px × 240 px
Kiterjesztés: png
Felírat: Online Pc Szerviz Ahol szabadon kérdezhet
Elrendezés: az oldal url címe és a " Ahol szabadon kérdezhet " nem kell hogy egymás mellett legyenek el is csúszhat egyik lejjebb másik feljebb stb.

Stílus: Modern

Köszönöm Szépen!
« Utoljára szerkesztve: 2009. 11. 26. - 16:02:19 írta attila23 » Naplózva
attila23
Új tag
*

« Válasz #17 Dátum: 2009. 11. 29. - 12:27:33 »

Zavart senki nem vállalja el ? Bibííí mert most tanulgatók a photoshop on de még nem megy olyan jól és a banner most kéne
Naplózva
Steven

Új tag
*

« Válasz #18 Dátum: 2009. 11. 29. - 14:33:35 »

A főoldalon találod a photoshop tutorial linkgyüjteményt. A tutorial oldalakon biztosan talász olyan leckéket ami a banner készitéssel kapcsolatos. Ha saját magad készited hidd el, hogy nagy örömöd lesz benne. Útána mégnagyobb lelkesedéssel fogsz bele a következő munkádba. Vigyorog Más biztosan összerakná neked, de nem biztos, hogy megfelelne az izlésedned. Kacsint
Naplózva
PeterB
Új tag
*

« Válasz #19 Dátum: 2010. 01. 26. - 00:05:26 »

Sziasztok,

Lenne egy egyszerű feladat, amire szeretnék ajánlatot kapni, a kép magáért beszél, egyszerűbb:
http://img690.imageshack.us/img690/3100/contactform.png

Ez egy egyoldalas "lander" lenne, szóval semmi más csak ennyi, se menü se semmi, próbáltam wordpressben megcsinálni, de nem jött össze, ezért gondolom hogy más technikával esetleg sokkal egyszerűbb. Ami fontos lenne, hogy könnyen tudjak rajta bármit módosítani, logot cserélni, texteket kicserélni, ilyesmi, tehát testre szabva, pl áttenni másik hostra, stb stb. Ami nem tudom, hogy érdekes-e ebből a szempontból, hogy így kellene a siteon lennie (nem ingyenes host) hxxp://www.mydomain.com/valami/

Köszi előre is.

Üdv
Naplózva
Oldalak: [1] 2   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: