WebPillangó főoldal
Oldalak: 1 [2]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bemutatkozás  (Megtekintve 14340 alkalommal)
lowert
Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

« Válasz #20 Dátum: 2008. 09. 04. - 19:58:13 »

ó,köszi:) hát igen, igyekszem  Vigyorog
Naplózva
anatre

Új tag
*

« Válasz #21 Dátum: 2008. 10. 29. - 10:24:19 »

Üdv all. Bemutatkozok én is.
Nemsokára 16 éves leszek, Egerban lakom, és műszaki, informatikai suliba járok.
Szeretek oldalakat tervezni, és más grafikákat is, nagyjából már a php is megy. Hamarosan szeretnék nekiállni a js, és a flash megtanulásának is. Nemtudom mit írhatnék még, szerintem ennyi. Mosolyog
Naplózva
Hutchington
Új tag
*

« Válasz #22 Dátum: 2008. 10. 30. - 10:52:33 »

Sziasztok!

Nos, hát úgy gondoltam hogy én is bemutatkozom.
Szijártó Józsefnek hívnak, 1988 januárjában születtem Szekszárdon. A Hutchington név a Starsky&Hutch filmből jött, éppen regisztráltam egy fórumra, amikor hirtelen kellett kitalálni egy felhasználónevet, és hát mit ad isten... pont az ment a tévében. Ennyit a nevem történetéről.
Első weboldalamat 15 éves koromban csináltam, azóta sok víz lefolyt a Dunán, és jelenleg egy hazai nagyvállalatnál, az MVMI Informatika ZRt-nél dolgozom mit webdesigner. (Az MVMI ZRt. feladata az MVM - Magyar Villamos Művek - informatikai szükségletének kielégítése) Rengeteget próbálkoztam, de az igazi ugrás az életemben az volt, amikor megalapítottam saját cégemet 2006-ban. Ezt egy darabig csináltam, kisebb-nagyobb sikerrel, rengeteget tapasztaltam, és fejlődtem, aztán 2007 novembere óta a fent említett cégnél dolgozom. Mostanra eljutottam egy olyan szintre hogy bátran kimerek állni, és véleményt merek formálni mások munkájáról, bár nem állítom hogy az én munkám tökéletes, de mindig törekszem, nem a 100, hanem a 110 százalékra. Nem szabad lustának lenni ebben a szakámban, lehet hogy csak 2 pixel hiányzik a sikerhez. Azt oda kell tenni!

Egyebek rólam (off):
- Kedvenc ital: Jim Beam
- Kedvenc étel: nincs
- Kedvenc előadó: Axwell
- Kedvenc opsys: Ubuntu
- Kedvenc telefon brand: Motorola (Z6-om van)
- Kedvenc autó brand: Peugeot (406-om van Menő)
- Hobbi: Fotózás, kirándulás, zeneírás

Remélem ez elég kimerítő bemutatkozás volt.

Üdv,
Huthington
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #23 Dátum: 2008. 10. 30. - 15:20:22 »

Sziasztok!

Érezzétek otthon magatokat a fórumon!
Naplózva
GothicGaben

Új tag
*

« Válasz #24 Dátum: 2009. 05. 31. - 15:32:58 »

üdv!
Gábor vagyok és 21 éves már egy jó pár éve foglalkozom a photoshoppal de csak most érzem azt, hogy haladó szintre jutottam. Szerencsére folyamatosan fejlődők minden téren. html/css már tudom és erőt kéne vennem magamon hogy a phpt is megtanuljam. Bár inkább csak a design világa vonz. Mosolyog

Hobbi: fotózás, testépítés, photoshoppozás Mosolyog

üdv
Gábor
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #25 Dátum: 2009. 06. 02. - 11:33:56 »

Szia Gabor!

Udv a forumon, erezd jol magad!
Naplózva
Odin

Új tag
*

« Válasz #26 Dátum: 2009. 06. 09. - 16:44:00 »

Üdvözlet mindenkinek!

A nevem Odin. Nagyon szeretek rajzolni, és egész jól megy. Az iskolában lyukasórán vagy szünetben is sokszor szívesen elrajzolgatok. Ezenkívül van egy weboldalam is, melyet eredetileg már két éve üzemeltetek. E két év alatt sokat tanultam a weblapkészítés terén, és jó pár tapasztalattal is gazdagodtam. Viszont a képszerkesztés terén eléggé gyenge vagyok és az a szerény szándékom, hogy megtanulhassam ezt a "tudományt". Abban reménykedem, hogy a Webpillangó tagjai segítségemre lehetnek ez ügyben.
Természetesen senkinek sem szeretnék terhére lenni. Mosolyog
Baráti üdvözlettel: Odin
Naplózva

"A harcos nem attól harcos, hogy feladja amit szeret, hanem, hogy szereti amit csinál. Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen... A jó harcos nagyon is sebezhető.. Ez teszi igazán bátorrá!"
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #27 Dátum: 2009. 06. 10. - 16:18:18 »

Udv a fedelzeten Odin!

Termeszetesen, amennyiben rajtunk mulik, segitunk mindenben!
Naplózva
Odin

Új tag
*

« Válasz #28 Dátum: 2009. 06. 11. - 18:57:14 »

Köszönöm! Majd mindenképpen szólok, ha segítségre lesz szükségem.
Naplózva

"A harcos nem attól harcos, hogy feladja amit szeret, hanem, hogy szereti amit csinál. Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen... A jó harcos nagyon is sebezhető.. Ez teszi igazán bátorrá!"
Steven

Új tag
*

« Válasz #29 Dátum: 2010. 01. 08. - 19:22:45 »

Még eddig nem mutatkoztam be. Üdv mindenkinek aki folyamatos látogatója az oldalnak. Steven vagyok és még egyenlőre hobby szinten foglalkozok webdesing-al. Szeretnék minél többet megtanulni e témakörből és az ezekkel kapcsolatos progik ismeretére szert tenni, minél magasabb fokon. Soroljam? Flash,Photoshop, Dreamweaver,Illustrator, After Effect stb.minden ami Adobe. Szóval Adobe rajongó vagyok, és az álmom az,hogy hivatalos Adobe szakértő legyek. Remélem sikerülni fog,akár mibe is kerüljön.Vigyorog
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #30 Dátum: 2010. 01. 09. - 00:59:57 »

A megkesett bemutatkozohoz, annal tobb sikert kivanok!
Naplózva
Oldalak: 1 [2]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: