WebPillangó főoldal
Oldalak: 1 [2]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Joomla  (Megtekintve 25408 alkalommal)
Odin

Új tag
*
Nem elérhető Nem elérhető

« Válasz #20 Dátum: 2013. 03. 11. - 00:07:58 »

Erdemes rakerdezni az ATW-nel, ha lehet Joomla-t telepiteni naluk, illetve, ha meg volt hasonlo hibauzenet, a session_path-re gondolok. A PHP hibauzenetbol arra gyanakszom, hogy olyan helyre probal irni, ahova nincs irasi jog adva a felhasznalodnak.

UI: probald meg a WordPress-t. Egyszerubb, mint a Joomla. Ha netan hozza kell nyulni, konnyeben elvegezhetok a modositasok, muszaki szempontbol is egyszerubb a felepitese.

Igazad lehet, de belefáradtam a csatározásba. Viszont a wordpressel felkeltetted a kíváncsiságomat. Megpróbáltam a wordpresst az atw-s tárhelyre telepíteni, de nem sikerült. Föltelepül szépen, de az admin felületre való bejelentkezést lehetővé tevő oldal nem akart megjelenni, helyette fehér képernyő. Viszont maga a wordpress megjelenik, csak éppen nincs adminisztrátori felület. Nem tudom mi okozhatja a problémát. A telepítés közben nem volt semmi hibaüzenet. A konfigurációs fájlt automatikusan hozta létre a telepítő. Megadtam az adatokat az utasítás szerint. Ilyenkor mit lehet csinálni?
Naplózva

"A harcos nem attól harcos, hogy feladja amit szeret, hanem, hogy szereti amit csinál. Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen... A jó harcos nagyon is sebezhető.. Ez teszi igazán bátorrá!"
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #21 Dátum: 2013. 03. 19. - 21:59:19 »

Orulok, hogy sikerult a WP telepites. Problad meg mas bongeszobol is az adminisztracios reszt. Kapcsold ki a bovitmenyeket, lehet valamelyik hibas. Nezd meg esetleg a forraskodot, hogy ha megjelnik valami. Ha igen, akkor a bongeszo a gond. A valaszt a Wordpress temakorben varom Mosolyog
Naplózva
Odin

Új tag
*

« Válasz #22 Dátum: 2013. 05. 26. - 20:06:20 »

Kicsit késve a válasszal, de íme.  Mosolyog A Wordpress sikeresen működik az ATW-n, viszont van egy olyan funkciója, hogy letiltja a keretben (frame) való működtetést. Ezért ezt a funkciót ki kell kapcsolni. Így a Wordpress működőképes, legalábbis eddig nagyon úgy tűnik. Van vezérlőpult, megjelenik az oldal...

Azonban mire én erre rájöttem - valahol olvastam erről a funkcióról - addigra egy másik tárhelyen, ahol nincs keret, már telepítettem a Wordpresst és zökkenőmentesen működik. A html és css kódolgatás után nagy megkönnyebbülés.  Mosolyog A rejtély viszont megoldódott. A dilemmám már csak a tárhellyel van, ugyanis az Okhost.eu - ez lenne a szóban forgó keret- és reklámmentes tárhely - eléggé inaktív, van egy erős érzésem, hogy hamarosan meg fog szűnni, így az oldalam is eltűnne. Viszont találtam egy Ininet.hu nevű szimpatikusnak tűnő tárhelyet. Az Atw-n pedig most derült ki, hogy a funkció kikapcsolásával mégis működik...
Naplózva

"A harcos nem attól harcos, hogy feladja amit szeret, hanem, hogy szereti amit csinál. Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen... A jó harcos nagyon is sebezhető.. Ez teszi igazán bátorrá!"
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #23 Dátum: 2013. 08. 01. - 07:11:57 »

Szerintem döntsd el mennyi az annyi és vegyél igénybe egy fizetős szolgáltatást. Manapság jó áron vannak tárhelyek. Ha nem lehetséges a fizetős szolgáltatás, akkor legyen gyakori biztonsági mentésed és amikor bezár az egyik, akkor hurcolod át a dolgaid a másikhoz. Viszont ehhez is szükséges, hogy bár egy domain neved legyen és azt is vigyed, mert hanem a látogatóid elég kellemetlen helyzetbe lesznek.
Naplózva
Oldalak: 1 [2]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: