WebPillangó főoldal
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Saját művek  (Megtekintve 116323 alkalommal)
Liti

Új tag
*
Nem elérhető Nem elérhető

« Válasz #260 Dátum: 2010. 03. 30. - 20:13:44 »

Szeka new design kidolgozva: www.djszeka.hu
ModX CMS rendszerre épül.
Naplózva

André
Új tag
*

« Válasz #261 Dátum: 2010. 03. 30. - 20:54:26 »

Szép, partys helyett parties (y-ra végződő angol szavaknál így alakul), emellett nekem egy kicsit szétesik a menü az oldal alsóbb részétől, a container részre raknék egy frappáns bordert, hogy jobban egybefogja.

gratz
Naplózva

FiLMLETöLTÉS.ORG | Ingyenes Film Letöltés, Napról napra egyre több film Mosolyog
Balou

Tag
**

« Válasz #262 Dátum: 2010. 03. 30. - 21:03:33 »

Tényleg nem rossz, bár nekem picit erős ez a csíkozás, de ízlések Mosolyog ami viszont picit jobban zavar az tartalmi dolog...mégpedig a kétnyelvűség :S Vagy legyen külön angol-magyar verzió,vagy nem tudom, de én sírógörcsöt kapok,ha azt látom,hogy Biography: XY Budapesten született blabla...
Naplózva

Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #263 Dátum: 2010. 03. 31. - 07:13:20 »

Utos! Mosolyog A Flash header galeria nagyon bulis. Ami viszont irritalo, design szepontbol, az a csikok elessege. Tedd attetszovebb, hogy eppen csak latszoljon es sokkal tetszetosebb lesz!
Naplózva
Odin

Új tag
*

« Válasz #264 Dátum: 2010. 04. 12. - 20:29:48 »

Nemrég készítettem el a weboldalam új kinézetét. Azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek milyen lett?

http://koridonis.weboldala.net
Naplózva

"A harcos nem attól harcos, hogy feladja amit szeret, hanem, hogy szereti amit csinál. Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen... A jó harcos nagyon is sebezhető.. Ez teszi igazán bátorrá!"
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #265 Dátum: 2010. 04. 13. - 19:44:56 »

A vendekonyv talan nem ilyen eles sarga kellene legyen. Sot, lehet jobban mutatna ha vilagosabb es sotetebb zold szinek jatszananak benne. pl. minden paratlan sor (iras) sotettebb lenne, mig minden paros sor sotetebb. Ami az oldal egeszet erinti, az a nem a legjobban megvalasztott betutipus. A Times New Roman nyomtatott olvasasra volt fejlesztve, a kepernyon a legjobb olvashatosagot a Helvetica, Verdana, Tahoma es Arial nyujtja. Az osszkep kellemes, jol sikerult weboldal Mosolyog
Naplózva
Odin

Új tag
*

« Válasz #266 Dátum: 2010. 04. 18. - 15:03:46 »

A vendekonyv talan nem ilyen eles sarga kellene legyen. Sot, lehet jobban mutatna ha vilagosabb es sotetebb zold szinek jatszananak benne. pl. minden paratlan sor (iras) sotettebb lenne, mig minden paros sor sotetebb. Ami az oldal egeszet erinti, az a nem a legjobban megvalasztott betutipus. A Times New Roman nyomtatott olvasasra volt fejlesztve, a kepernyon a legjobb olvashatosagot a Helvetica, Verdana, Tahoma es Arial nyujtja. Az osszkep kellemes, jol sikerult weboldal Mosolyog
Sajnos nem vagyok valami profi, de köszönöm a dicséretet. Mosolyog A betűtípus nem Times New Roman, hanem Palatino Linotype. Azért választottam ezt a betűtípust, mert ez úgy illik a weboldalhoz. Az oldalam régi verziójában  Verdana betűtípus volt, de eléggé egyhangú lett tőle az oldal. A Vendégkönyvet át tudom alakítani más színre. Szerinted akkor mondjuk olyan zöld színű legyen, mint a weboldal alap (egy világosabb és egy sötétebb zöld) színe?
Naplózva

"A harcos nem attól harcos, hogy feladja amit szeret, hanem, hogy szereti amit csinál. Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen... A jó harcos nagyon is sebezhető.. Ez teszi igazán bátorrá!"
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #267 Dátum: 2010. 04. 18. - 16:55:39 »

Igen, annak a szinnek a halvanyan vilagosabb es sotettebb arnyalata (ugyelj, nem kell az alap szintol nagyon elutnie, mert a vilagos es sotet iranyba hajlas ketszerezi az elhajlast).
Naplózva
Odin

Új tag
*

« Válasz #268 Dátum: 2010. 04. 19. - 18:18:48 »

És így nem fog túlságosan beleolvadni a weboldalba?
Naplózva

Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #269 Dátum: 2010. 04. 20. - 19:20:40 »

Lathato lesz, hogy mas, de nem is fog nagyon elutni Mosolyog Igy nem tori meg az osszhangot.
Naplózva
Odin

Új tag
*

« Válasz #270 Dátum: 2010. 04. 24. - 16:23:41 »

Megcsináltam, köszönöm a tanácsot!
Naplózva

Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #271 Dátum: 2010. 04. 24. - 21:12:44 »

Jol nez ki. Talan a citromsarga szoveg nehezen olvashato, meg a feher is a vilagosabb zoldon, de jobban beleilleszkedik az oldalba, mint a fenyes sarga.
Naplózva
Liti

Új tag
*

« Válasz #272 Dátum: 2010. 05. 08. - 21:20:25 »

Két új egyszerű webdesign:

E-mag shop: http://href.hu/x/c8tb
ispCP: http://href.hu/x/c8tc
Naplózva

lowert
Tag
**

« Válasz #273 Dátum: 2010. 07. 11. - 16:07:29 »

A barátommal elkezdtünk fejleszteni egy webes holnapot, és név kitalálása után a logotervezésnél ragadtunk le. Mindketten csináltunk egy-egy logot, és nem tudjuk eldönteni, hogy melyik legyen használatban, úgyhogy a fórum olvasóitól szeretnénk segítséget kérni. A projekt neve egyébként Rainster.

http://img443.imageshack.us/gal.php?g=25967125.png itt található a két kép.
Előre is köszönjük a válaszokat!
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #274 Dátum: 2010. 07. 13. - 20:50:18 »

En abszolut az esocsepp mellett szavazok, http://img52.imageshack.us/i/rainsterlogo.png/.
Az indokaim:
- bar a masik lehet, hogy szinesebb, ez egyszerubb, letisztultabb es eppen ezert konnyen megjegyezheto
- a szinei kellemesek, nem hivalkodoak
- ugy webes, mint nyomtatott grafikaban megallja a helyet
- eso van szivarvany nelkul is Mosolyog
Naplózva
lowert
Tag
**

« Válasz #275 Dátum: 2010. 07. 14. - 13:05:39 »

Koszonom a segitseget Mosolyog En is pontosan igy erveltem az esocsepp mellett, hisz tervezesekor pont az altalad felsorolt szempontokat tartottam szem elott...
Naplózva
lowert
Tag
**

« Válasz #276 Dátum: 2010. 07. 26. - 17:55:29 »

Csinaltam egy hatterkepet (1280*1024), amit belinkelek, mert kivancsi vagyok ra, hogy ki mit gondol rola.
http://img707.imageshack.us/img707/1761/ipodnano2ndgeneration.png
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #277 Dátum: 2010. 07. 26. - 21:48:37 »

Elsore, ami szemet ut, hogy a hatteren a gradiens csunyan savos. A masik dolog, hogy a kepernyo tulsagosan csillogo (tul feher). A harmadik gond, hogy a feny mas iranybol erkezik a kepernyo csillogasara es a kozepso kerek gomb szinatmenetenek.
Osszben eleg jo, a fekete hatteren a vilagos szinatmenet, ami bosszusagot okozhat.
Naplózva
lowert
Tag
**

« Válasz #278 Dátum: 2010. 07. 27. - 09:26:59 »

Koszi az eszreveteleket! En ezeket nem is lattam meg (kiveve a savos atmenetet, de arra azt hittem, hogy csak rossz szinprofilt hasznalok). A kepernyon tenyleg tul vilagos a feny, sajnos nem vettem eszre... Most, hogy probalkozok a szinatmenettel, sehogy sem sikerul szepre csinalni, ugyhogy raraktam egy kis noise-ot, igy eleg jol nez ki. Egy-ket dolgot valtoztattam magan az iPodon is, feltoltom az ujabb kepet. http://img830.imageshack.us/img830/1761/ipodnano2ndgeneration.png
Naplózva
Tupacko
WebPillangó

Adminisztrátor
Törzstag

« Válasz #279 Dátum: 2010. 08. 01. - 21:21:03 »

Igy sokkal stilusosabb, hogy nem az a hagyomanyos szinatmenet van. Amugy meg erdemes, ha megteheted, hogy az ilyen sok gradienst hasznalo kepeket nagyobb bit/kanalis-on keszitsd es majd menteskor/elott alakitsd at 8bit/kanalis-ra. Igy a szamitasok sokkal precizebbek.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: